Alati i radionice

Kako se pokazao Jasic Co2
aparat?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Tako je, ma sve posebno ide.Izaslo me na kraju oko 58000 sa bocom ,gasom ,manometrima ,zicom, gorionikom i aparatom.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Uzeo 0.8 za pocetak da probam ,mada taj 0.1 vise mi ne znaci nista.

Vario sam sa transformatorski. co2 sa invertorskim nisam nikad , bas me zanima kako se ponasa.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Veoma slično kao dobar co2 trafo!!!!!
Kad porediš sa low cost co2 osetiš STABILNOST luka


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Jel može nekako da se isključi ovo "Sent from ... Tapatalk"?
Stvarno me iritira i mislim da nisam jedini. Sigurno da neki admin može to da uradi na forumu za sve. Ovako, kad bi savko posebno na telefonu ... ne bi baš bilo efikasno. A verujem da nikom ne znači da mu piše sa kog je telefona poslao poruku. (Osim ako nema neko od 1000€ pa hoće da se kurči :) )
 
Može.
0c1bb1aa53a08280f5ccfaffceb22a78.jpg
b5a6fdb3521ae2641a9330d1d61d131f.jpg
3ec2cf3630ac14da28b207ca6732ef74.jpg
 
Vidim i ja da je dvosmerni klip sa rucnom pumpom. Mozda sam i glupo postavio pitanje. Trebala bi mi neka presa od nekih 20-25 tona pa me zanima da li je ovo dovoljno mocno? Klip deluje mocno, ali ne znam koji pritisak moze da ostvari ova pumpica?
 
Pogledaj kolika je "pumpica" u odnosu na paletu. Imam slične ovakve u firmi, 4 komada čini mi se, služe za dizanje turbine i generatora kada im se podešava položaj. Mislim da dižu oko 200 tona svaki.
 
Dobar si Zombi, u odnosu na paletu ne deluje bas kao pumpica. Ja sam nesto zamisljao da je slicna kao one za ispravljanje limarije. Ako moze da digne i 50 tona pa je odlicno. Jedino ne znam koliko vremenski treba da se pumpa da bi klip izaso recimo 100mm?
 
Imam jako sličnu Bosch glodalicu, malo manje snage (1200W) i jako sam zadovoljan. Platio sam je novu u radnji 110€ bez ove garniture glodala. Glodala sam platio 35€ set od 6 kom. takodje Bosch. Tako da mislim da ovo nije loša, štaviše veoma dobra investicija.
 
Imam neku staru plavu bosch glodalicu, negde je u zajmu, lepo radi, glodala imam s vašara mene služe

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh