Alati i radionice

Gde kupiti zupčanike za brusilicu? Brat mi se požalio da je jedan zub oštećen pa ako ne bi morao da kupuje novu. A ni sam ne zna koja je marka. Možda bi prepoznali ako bih slikao. Navodno je nova donesena iz Austrije pre dosta godina.
Ne znam druže. Znam za Makitu. E sad najbolje da vidi od koje pasuju pa po tome da traži pošto ima dosta koje koriste iste zubčanike. Slikaj pa možda neko zna koji pasuju.
Jel to tebi prva brusilica?
kako si pogodio?
 
Poslednja izmena:
Gde kupiti zupčanike za brusilicu?
Код нас, чини ми се, практично нигде. Изгледа да нисмо довољно сиромашни да алат поправљамо. А на Нету сам наилазио на десетине украјинских сајтова који продају зупчанике за знане и незнане моделе брусилица и бушилица, какав је нпр. овај: https://tehnovam.com.ua/g30810462-shesterni-dlya-bolgarok или https://toolparts.com.ua/shop/categ...k/konicheskaia-para-shesternia-dlia-bolgarki# . Цене су тако ниске, да ти се исплати да поправљаш и јефтин алат са пијаце.
 
Gde kupiti zupčanike za brusilicu? Brat mi se požalio da je jedan zub oštećen pa ako ne bi morao da kupuje novu. A ni sam ne zna koja je marka. Možda bi prepoznali ako bih slikao. Navodno je nova donesena iz Austrije pre dosta godina.
Za Bošove ima delova .
 
Jova probaj pozovi ovaj broj 0603327776. Ovaj čovek prodaje na buvljaku u Pančevu polovne bušilice, brusilice i ostalo, a ima i delove pošto rasklapa pokvarene pa prodaje delove. Pa probaj sa njim.
 
Poslednja izmena:
Za Bosch znam da ima delova.
Menjao sam zupcanike.
Kupio u Bg u njihovoj radnji, imaju sve...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Gde kupiti zupčanike za brusilicu? Brat mi se požalio da je jedan zub oštećen pa ako ne bi morao da kupuje novu. A ni sam ne zna koja je marka. Možda bi prepoznali ako bih slikao. Navodno je nova donesena iz Austrije pre dosta godina.
За овог проверено знам да има.

Послато са Mi 9T помоћу плуга
 
Код нас, чини ми се, практично нигде. Изгледа да нисмо довољно сиромашни да алат поправљамо. А на Нету сам наилазио на десетине украјинских сајтова који продају зупчанике за знане и незнане моделе брусилица и бушилица, какав је нпр. овај: https://tehnovam.com.ua/g30810462-shesterni-dlya-bolgarok или https://toolparts.com.ua/shop/categ...k/konicheskaia-para-shesternia-dlia-bolgarki# . Цене су тако ниске, да ти се исплати да поправљаш и јефтин алат са пијаце.
Ma može da se nadje i kod nas. Ko što su ljudi dali linkove ima onih koji rasklapaju i prodaju u delovima. U krajnjem sluačaju ako je bolja, veća brusilica nije teško ni da se naruči iz Ukrajine ili Kine. I ja sam video sve i svašta od delova na Ukrajinskim sajtovima. Gledao sam neki Rus je popravljao prskalicu pa je naručio set za remont pumpe.
Gde kupiti zupčanike za brusilicu? Brat mi se požalio da je jedan zub oštećen pa ako ne bi morao da kupuje novu. A ni sam ne zna koja je marka. Možda bi prepoznali ako bih slikao. Navodno je nova donesena iz Austrije pre dosta godina.
Neka slika plučicu pa nam okači ovde. Možda neko može da pomogne. U savkom slučaju ako ih menja neka probeno oba.
 
Ko hoce da mu bude meki..
e3f52a4c7c407286407551a5eff6873f.jpg
Ovaj je verovatno do 12 A. Sad kvalitet ... ovakivi su dolar dva na Aliu. Ne može se očekivat ne znam šta. Tu se odma naruči barem 4-5 pošto jedan n će stići fabrički nespravan, drugi će da crkne brzo i od ovih 3 ćeš možda uspeti da korstiš jedan kako treba. :)

Samo da se ispravim ... Meki start ovog tipa ne može se koristiti za kompresore i ostale mašine koje imaju indukcione motore. Samo na alatima sa motorima sa četkicama.
 
Данас ми је дан за производе гумарске индустрије - дошло ми из ..... у главу да до сада нисам поставио на ауто летњи сет, а имам да идем код вулканизера да ми мења једну гуму, а другој да мења вентил.

Ал' заиста ми значи онај линк кога си ономад окачио - ако ми нешто одговара, контактираћу човека.
 
Има више врста......па ако нешто затреба, звркнеш га.
Мани се мењања гума, видиш да иде зима

Послато са IQ1019N помоћу Тапатока
 
Jel se susretao neko sa ovakvim agregatom?
Vojni je.
2kw motor- neki Amer, prvi put vidim.. ima elektro start, 12V.
Koncar generator 1.5kw, uspe da krene motor od 1.5kw, probali danas
fce77aa4f28c627ab9345c6de2353be7.jpg
cbe82d443bfd0f7aec677ac4028bdcc9.jpg
54aefc2545868b7bb9015fbebd6b2744.jpg
6a6a7f55b3880e342b4129ddb3040e1b.jpg
c21748bcea8622c55eb03af74b705519.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ima li neko predlog za dobru automatsku masku za zavarivanje?
Raspitivao sam se ovih dana, zvucna imena kao Optrel, model p550 je najjeftinija 26 000 dinara, Kempi beta oko 40 000 dinara. Binzel u Var sistemu oko 15 000 dinara, dok je neka alfa u proficut-u oko 100 e. Ja sam se nameracio na Optrelovu, mislim da cu nju uzeti krajem meseca.
 
Nazad
Vrh