Alati i radionice

Vidim danas u Lidlu spustili cenu stubne bušilice 750W na 7999. Da li je možda kupio neko? To je 67€. Nikakva para a kad zatreba posle ću da se kajem što je nisam kupio.
 
Лука, обзиром да одавно постоје "Abibas" и "Reabok" патике, можда би било на месту да напишем да постоји марка која се оригиналу зове "Ryobi". Можда си направио само грешку у писању назива марке, ал' опет - можда стварно има неки алат са натписом "Rioby", па да се не залетиш на ту стару кинеску фору са сличним називима.

А сам алат, колико сам ја могао да покупим реакције по Нету, не сеже даље од простојног аматерског алата. Сад, можда имају и неке профи линије, али ја не знам, нити сам имао прилике да до'ватим у руке ништа њихово, хоби или професионални.
Ova je ta RYOBI prvi put se susrećem sa njihovim proizvodima,
Naime neki lik iz sela je doneo od preko pa mi nudi nekih polovnih el alata u zamenu za janje, ima i AEG_RYOBI,PERLES, itd
Aj reko videću jel neko radio sa tim RYOBI
uglavnom hoću 5 alata za janje 35_40kg ili nek ide na pijacu pa proda




Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Људи на "Јутјубу" каче клипове са којекаквим "Парксајд" алатом, тог што се продаје у "Лидлу", па можеш макар угрубо да се упознаш на шта то личи и да ли да узмеш у разматрање за куповину. Изгледа лепо на око, ал' ме не би изненадило да се извија к'о прут ако је малчице стиснеш.

За те или нешто веће новце, ја бих погледао и оне слично глинџаве кинеске стубне бушилице класичног дизајна јер лако могу да се утегну и побољшају. Додуше, не изгледају лепо као та из "Лидла".
 
Vidim danas u Lidlu spustili cenu stubne bušilice 750W na 7999. Da li je možda kupio neko? To je 67€. Nikakva para a kad zatreba posle ću da se kajem što je nisam kupio.

Ako ti treba da nekad probusis neku rupu na necemu, onda je ok. Ako zelis da napravis nesto precizno (da ne kazem u milimetar), onda ovaj alat nije za tebe.
 
Nebih nikad kupio tako malu stubnu bušilicu
Po meni bolje kinezaru pa ubaciš jači motor
Ili običnu mrcinu tipa fein, aeg,(600+w) u nosač!!!


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Лука, а има ли код нас да се купи солидан сталак за бушилицу? Има ли неки који стисне бушилицу не само иза футера, већ још негде и да се не криви ако се малчице притисне? Мени су сви које сам видео некако сви слични.
 
Sve je spremno za peckanje jagnjeta sutra
d06db2b5f58215f88768f5dc552fae15.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nista ne hvali stalku ako drzi busilicu samo iza futera, naravno ako je dobar. Ako je los onda je los kako god okrenes. Samo sto se tesko nalazi neki da je stvarno dobar.
 
Ja vise u Lidl ne kupujem nista od masina,dacu i vece pare ali da kupim ono sto valja...jedino aku busilicu sto sam uzeo zavrsava posao boli glava

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh