Alati i radionice

Sto se navedene snage tice tu opasno lazu. Komsija rasturio neki usisivac na kojem pise 2000 W, a na motoru 1000 W, a kad pogledas velicinu tog motora upitno je i tih 1000 W da li ima. Kinezarija je to, ali nas sve nekako privuce niska cena.
 
Pisao sam dosta o kvalitetu alata
Neki su me pozitivno iznenadili kvalitetom
A neki razočarali
Parkside sam imao polovnu lisičarku sekao svinje sa njom super radila 300_500 svinja nosali je po celom selu i prodao je za iste novce što sam platio uzeo novu bosch zeleni
Kasnije parkside imam onu plazmu i bijax za sada su ok
Ali volim plavi bosch i aeg

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ja imam parkside stubnu busilicu, stonu brusilicu onu za secenje i udarni odvijac, po meni sasvim korektan alat, nije bas za siliti al radi posao.
 
Ja mislim da nije ni tu bas svaka ista vec kako naletis, ne mogu da gresim dusu, mene sluzi...imam i kvalitetnijeg alata i ne moze da se poredi naravno, ali ne mogu reci da ne radi posao.
 
Stvarno sam SMRT za alate a i ovi moji udarnici ih krljaju
Crvena makita me oduševila!! Uzeću još tri čeriri dok prodam boschove, oni su 3 plava 1 zeleni i 1 crni ispravni


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Skoro gledam u gvozdjari plavi Bosch velika brusilica oko 15.000 din.
Jel ima negde povoljnije??
Ili gledati nesto drugo?
Imam malu Bosch plavi, koristi se skoro svaki dan, prezadovoljan sam njome, samo kabal menjan!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Skoro gledam u gvozdjari plavi Bosch velika brusilica oko 15.000 din.
Jel ima negde povoljnije??
Ili gledati nesto drugo?
Imam malu Bosch plavi, koristi se skoro svaki dan, prezadovoljan sam njome, samo kabal menjan!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Win win oko 100e GWS 20230 odličan izbor

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ja sam prezadivoljan bio sa AEG
kupljena nova pre 12 god, mnogo radila
juce mi stala ploca pocelo da krlja u njoj, mislio sam da su zubcanici otisli ali srecom samo lezaj, zubcanici odlicni
Ali u svakom slucaju kupicu jos jednu novu, nisam jos odlucio koju
 
Iimam AEG bušilicu veliku 600w matori je kupio nju i veliku iskru bruilicu i pravljeni švajs aparat 1977 kad je učio zanat
Aparat je prodao komšiji 1989 kupio varstroj, a iskra i aeg još rade

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Radi posao kao i moja brusilica za zidove. Dobra za imati na polici.

Ja mislim da si pogrešio što si je utezao. Materijal i tolerancija tih zupčanika nije predviđena da tesno naležu. Da bi zupčanici išli bez lufta, morali bi da se rade sa mnogo preciznim tolerancijama i kvalitetnim materijalima. Radi to tako raškljocano bez problema. I ako ne radi, prednost je ta što ako čuvaš račun isplata je odmah na kasi. Niko neće da te pita što si je silio. Garancija je 3godine a pošto nemaju servis nego samo trguju, odmah vraćaju pare bez reči.
 
Ja sam prezadivoljan bio sa AEG
kupljena nova pre 12 god, mnogo radila
juce mi stala ploca pocelo da krlja u njoj, mislio sam da su zubcanici otisli ali srecom samo lezaj, zubcanici odlicni
Ali u svakom slucaju kupicu jos jednu novu, nisam jos odlucio koju
Idi u S. Mitrovicu kod Varmedje imas dobar izbor a mozda nekom srecom ubodes i neki popust.
 
Poslednja izmena:
Veruj da znam šta radim kada su zupčanici u pitanju.Video si oštećenje na tanjirastom zupčaniku prouzrokovano lošim podešavanjem?
Da sam ostavio tako, mašina bi otkazala tačno na kraju garantnog roka(za kućnog korisnika).
Pravo da ti kažem nemam vremena da se cimam sa tim vraćanjima, a sa druge strane ne isplati mi se da mi stane kada budem na pola šmirglanja stana onako krečav i prljav i da tražim garanciju.
Ostali alat biram kvalitetan, ali ovaj tip mašine u kvalitetu je preko 200€, tako da valda imam neku matematiku..
 
Ovi moji BOSANCI nisu štedeli cement
emoji23.png
emoji23.png

A imam tri betonske grede u radionici 60x40cm
A žice u betonu kao u priči, zidovi na 2 stare cigle
Jbg gore nekad bio klip kukuruz 35t smo krunili odatle

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Kod mene bi mogao samo da sedneš i da plačeš džabe treskavac, beton u podu je 40cm debljine i gvožđa koliko nećeš. Pravljeno krajem sedamdesetih tipski za radionicu tako bilo po zakonu i sve moralo da bude po PS-u, ćale radio za Ei Niš plastične delove. O gredama i stubovima neću ni da počinjem.
 
Nazad
Vrh