Alati i radionice

Gledao sam jednu pre dve nedelje trazio covek 120e nova ne koriscena ali je bila monofazna I upola slabija of te tvoje

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ova nije zajebancija dizala je lift sa ljudima na baušteli znači ima TUV
Elektro magnetne kočnice čuda mxuda


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Evo da se vidi za šta namena..
ea5281a74b3499197fd519126dcf4505.jpg
ed8261d4d742bf08cc1beafcd61557b1.jpg



Dakle samo pull..

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
af30df0809f0221dcd190e078f539cc7.jpg
 
Bitno je da je samo kod tebe suprotno, od sveg ostalog sveta..
Kad te sad svitla stodesetka..

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Pa razlika je u tome sto jo obo lepi mali Bosanac u Nemackoj, a na onoj tvojoj mali Kinez.A mali Kinez voli vasare pa ko se zajebe zajebao se.Mislis da je nekoj firimi od koristi da smanjuje krug kupaca, pa se ovi sjebali i napisali da moze samo da vuce.

A i mali kinez napravi auto dizalicu, stavi obican navoj, mali Nemac napravi isto ali stavi trapezni navoj, na vasaru obe dizu kao od sale dok ne dodjes kuci pa probas da dignes auto 😁 Ali mlad si ti decko ima vremena da naucis, samo ako hoces da slusas.
 
Namerno sam stavio jeftiniju a i ovu pravu nemačku sa 'CE' znakom..
Interesuje me samo koji bi inspektor verifikacije proizvoda smeo odobriti i potpisati ovo za spuštanje..

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
N
Bitno je da je samo kod tebe suprotno, od sveg ostalog sveta..
Kad te sad svitla stodesetka..

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
Ne znam šta hoćeš da kažeš sa time da je samo kod mene suprotno pa nisam ja pravio ovu dizalicu što sam slikao i pisao karakteristike,a od 110 mi se gaće tresu.A da si se malo zagledao šta piše na ovoj tvojoj slici video bi P.R.C. ja sad ne znam dal se sad tako piše Nemačka
 
Pa razlika je u tome sto jo obo lepi mali Bosanac u Nemackoj, a na onoj tvojoj mali Kinez.A mali Kinez voli vasare pa ko se zajebe zajebao se.Mislis da je nekoj firimi od koristi da smanjuje krug kupaca, pa se ovi sjebali i napisali da moze samo da vuce.

A i mali kinez napravi auto dizalicu, stavi obican navoj, mali Nemac napravi isto ali stavi trapezni navoj, na vasaru obe dizu kao od sale dok ne dodjes kuci pa probas da dignes auto 😁 Ali mlad si ti decko ima vremena da naucis, samo ako hoces da slusas.
Ako si pismen samo pročitaj šta piše na nalepnici jer ovo nije ni prošlo pored Nemačke niti videlo bosanca
 
Opet citas, a nista ne vidis 😁 ajde odacu ti tajnu ovi cekrci su fransiza stignu u Nemacku pa dobiju nalepnicu od malog Bosanca.Ajde procitaj opet lepo celu nalepnicu mozda ti se upali lampica.
 
čim piše PRC,mora biti dobra stvar :ppozdrav:
Pa imaju kinezi vise nivoa kvaliteta, ove fransize gde na kolicinu biras ime nisu merilo kvaliteta,a i svi se sele na istok gde je jeftina radna snaga i P.R.C. ne znaci odmah lose samo treba citati sitna slova.Evo Neuson ima proizvodnju kod nas i po ostalim trecim zemljama.Samo su Kinezi mnogo pametni pa kod njih cekrk moze i po vertikali i horinzotali,a Nemac glup pa istu stvar deklarise samo po vertikali, ali i oni ce sad to da promene kad cuju za cudo od 2m iz Pozarevca 😁
 
Pa imaju kinezi vise nivoa kvaliteta, ove fransize gde na kolicinu biras ime nisu merilo kvaliteta,a i svi se sele na istok gde je jeftina radna snaga i P.R.C. ne znaci odmah lose samo treba citati sitna slova.Evo Neuson ima proizvodnju kod nas i po ostalim trecim zemljama.Samo su Kinezi mnogo pametni pa kod njih cekrk moze i po vertikali i horinzotali,a Nemac glup pa istu stvar deklarise samo po vertikali, ali i oni ce sad to da promene kad cuju za cudo od 2m iz Pozarevca 😁
Ja sam napisao PRC bez tačaka-ne zalazim u kvalitet.Na drugo sam ja mislio :ppozdrav:
 
Pa imaju kinezi vise nivoa kvaliteta, ove fransize gde na kolicinu biras ime nisu merilo kvaliteta,a i svi se sele na istok gde je jeftina radna snaga i P.R.C. ne znaci odmah lose samo treba citati sitna slova.Evo Neuson ima proizvodnju kod nas i po ostalim trecim zemljama.Samo su Kinezi mnogo pametni pa kod njih cekrk moze i po vertikali i horinzotali,a Nemac glup pa istu stvar deklarise samo po vertikali, ali i oni ce sad to da promene kad cuju za cudo od 2m iz Pozarevca 😁
Brate ti si toliko tvrdoglav,uporan i naporan da mi se smučilo tvoje prodavanje pameti u malte ne svakoj temi, baš me čudi kako do sad nisi postao neki ministar ili bar savetnik nego si u tim godinama koje tvrdiš da imaš ostao običan potrčko,Ako si tek sad od mene prvi put čuo da se svinje uglavnom dižu ovakvim dizalicama onda ko zna šta si još propustio u životu.
 
Brate ti si toliko tvrdoglav,uporan i naporan da mi se smučilo tvoje prodavanje pameti u malte ne svakoj temi, baš me čudi kako do sad nisi postao neki ministar ili bar savetnik nego si u tim godinama koje tvrdiš da imaš ostao običan potrčko,Ako si tek sad od mene prvi put čuo da se svinje uglavnom dižu ovakvim dizalicama onda ko zna šta si još propustio u životu.
Posto se ovakve insinuacije lezerno dopustaju na ovom forumu, ja Vas pozdravljam.
 
Nazad
Vrh