Alati i radionice

33kelgg.jpg
[/IMG]
9jgeog.jpg
[/IMG]
2qlhisj.jpg
[/IMG]
nqyb9g.jpg
[/IMG]
118pvko.jpg
[/IMG]
ixdrb5.jpg
[/IMG]

Strug je prasnjav jer mi stoji ispod supe,kupio sam ga za sebe,ali u medjuvremenu sam kupio i fauter,koji zauzima jako puno mesta,i jednostavno nemam gde da ga stavim,inace je ekstra stanju,jako malo luftai za ove pare nema sanse da nadjes nikakav morando a da je barem u pribliznom stanju...da d]dam jos da je moguca zamena za isti,ali radne duzine 500mm,imim takav jedan,i sasvim bi mi odgovarao jos jedan takav...
kameni,nije to uopste mali strug,u prinncipu isti je kao morando pa 22 ili 25,cak je i laksi za rad,jer ima el magnetnu kocnicu,imam dva velika moranda pa mi ovaj zbog te duzine ne odgovara...
 
Jbrtka pozdrav pre svega,koliki je fi osovine na nosacu alata,imam Prvomajsku TNP 300 sa obicnim nosacem i imam u planu da ga zamenim pa me interesuje sta da trazim.
 
33kelgg.jpg
[/IMG]
9jgeog.jpg
[/IMG]
2qlhisj.jpg
[/IMG]
nqyb9g.jpg
[/IMG]
118pvko.jpg
[/IMG]
ixdrb5.jpg
[/IMG]

Strug je prasnjav jer mi stoji ispod supe,kupio sam ga za sebe,ali u medjuvremenu sam kupio i fauter,koji zauzima jako puno mesta,i jednostavno nemam gde da ga stavim,inace je ekstra stanju,jako malo luftai za ove pare nema sanse da nadjes nikakav morando a da je barem u pribliznom stanju...da d]dam jos da je moguca zamena za isti,ali radne duzine 500mm,imim takav jedan,i sasvim bi mi odgovarao jos jedan takav...
kameni,nije to uopste mali strug,u prinncipu isti je kao morando pa 22 ili 25,cak je i laksi za rad,jer ima el magnetnu kocnicu,imam dva velika moranda pa mi ovaj zbog te duzine ne odgovara...

Koji mu je precnik obrade i prolaz kroz vreteno
 
Jel bio neko jutros ili juče na buvljak u S.Palanku? Prošlog meseca je mnogo slabo bilo, tako da jutros nisam imao volje da se smrzavam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vruća roba brzo nađe novog vlasnika. :osmeh:
Drago mi je da ti radi posao. Treba da častiš što si se ponovio, i to debelo.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh