Alati i radionice

Ja kod njih kad-kad kupim po nesto. Jel to imas woby haus karticu ako sam dobro razumeo?

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
По овоме овде што је написано овај апарат је 3 у 1 !?
Нисам баш упућен у ову материју па ако неко из струке има времена да да свој коментар.
Нешто ми мала цена (230€)за толике могућности?!

5a97c3c3b642f786952fe2c2a1d861a9.jpg

01efbbe5b8afd3200c26f17de5d6e025.jpg

76d31f41130f735e42e1b19e34950ad0.jpg
 
Za te pare ne moze da bude nikako dobar,pa samo poli kabal,malo ozbijniji kosta do 100e,a ovo je neko tesko kinesko s...e.donosili su ljudi iz rusije,koji su tamo radili na gradjevini,kzubr,tamo kosta 180e,ali je totalno drugaciji,a i kutija je drugacija od ovih na kupujem prodajem.od ovih kineza,jedino sto valja,je jasic,i jedini pravi moze da se kupi u zr kod zastupnika,mada,i tamo nisu te amperaze,koja pise na njima.
 
Skoro kolegi crkne aparat, onaj klasicni, trafo i on pozajmi od nekoga famozni KZUBR. Kaze kolega 400 A, vari 3,2 elektrodu na 220-230 A, napravili ga rusi samo tako. Ja mu kazem da je kinez i da ta amperaza nema veze, a on tvrdi da je rus. Posto ima nekog rodjaka u Moskvu pusti mu on poruku da proveri posto su tamo kod njih. Ovaj rodjak ne odgovara, tek sutra se javi. Kaze mu da to kod njih nigde nije mogo da nadje. Tek tad ovaj kolega poverovao da je kinez. Mada, zavrsio taj poso sto je poceo i kaze da je mnogo bolji nego njegov einhel trafo.
 
Ma ima on i slovenacki trafo i on mu je i crko u tom poslu. Ovaj einhel mu nije nesto pa pozajmi kineza. Bio mi smesan jer je vario sve po 2-3 elektrode jer ga bilo stra da mu ne ostane i on u ruke.
 
Sa 300A bi trebao da vari 2mm žicu a ne 1.
Već smo pričali o tome. Monofazni ne može da ima tu amperažu pa da su ga Japanci napravili.
Einhel bar ima sve potrebne sertifikate i zadovoljava sve standarde. Ovaj je namenjen za pijačne prodavce gde može sve da se piše i niko vam ne garantuje bezbednost u radu sa njim a kamoli 2god garancije.
Znam takve auto radije 2*100W a u njima je integralac 1*5W


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam ja od skoro Kzubr od navodnih 400A, a mislim da ima pravih mozda 160A. Meni nije to bitno jer ne varim puno i radim sa 3.25 elektrodama. A koga zanima neka pogleda koliko kosta Varstroj od 160A pa ce mu sve biti jasno.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Imam i ja enhelov crveni aparat 160A topi i seče sa 3.25 ko od šale. Vario sam sa njim sve i svašta čak sam i auspuh od auta sa 1.6 elektrodom izvario
 
Ovdje su mahom kupovali zute ili plave einhell aparate. Nisu se pokazali nesto. Malo-malo hladjenje. Ovo sto sam vidio nisam uopce zadovoljan...
 
Imao drugar plavi manji einhell aparat. Nije ga mogao nikako sagoreti, a nije mogao ni variti. Cim istopi neku elektrodu aktivira zastitu od pregrevanja i iskljucuje se narednih 20min, dok se ne ohladi. Nije imao ni ventilator. Za crvene ne znam kakvog su kvaliteta.
 
ja sam kupio kzubr 400 a pre 6 meseci pre njega sam imao trofazni iskru od180 ampera. Mogu vam reći da iskra nemože vodu da nosi ovome kinezu pa neka sluzi dokle sluzi..
 
Ja uporedjujem ono što sam imao i ono što sad imam,a mislim da je iskra trofazna od 180 ampera bio dobar aparat....
 
Da li ima taj KZUBR spojenu zuto-zeleni kabal na metalni dio aparata, ako nema opasan je po rukovaoca , gledao na youtubu te jeftine kineske koji su toliko stedeli da su i to izbacili , aparat radi , zavaruje ali svako tko radi tako vuce vraga za rep.
 
Nazad
Vrh