Alati i radionice

Obicna aku-busilica od 10.8 i aku odvrtac od 18v 5ah se ne mogu porediti. Ja imam kuci dobar kompresor i pre bi kupio aku odvrtac zato sto sam koristio par dana i prezadovoljan sam bio sa tom alatkom. I jos jedna prednos t je to sto se moze poneti i na teren raditi sa njom.
 
Primjer ja sam kupio Usag-ove škare za lim u trgovini koja prodaje Usag-a i škare su banana samo gužvaju lim, a platio sam ih 40eura, naravno reklamiro i vratio, nekada i marka puca, gedore 3/4" Forch otkinio sam onu kocku na krutoj poluzi dok sam skidao točak sa kombajna, onda sam uzeo kineske koje sam kupio prije ovih one su kostale 60eura ima ih po vašarima i ta kruta poluga je izdržala Forch gedore su bile oko 300eura, nema pravila, alat nekad i sada razlika ko nebo i zemlja ..
 
Hoće pogled da zaluta od takvih kalendara. :osmeh:

Divim ti se na kolekciji kamenja za sečenja. To je kod mene deficitarna roba. Koliko god da kupim, uvek mi fali.

------------------------------------------------------------
Današnji pazar. Sviđa mi se što je dosta jako odrađena. Grlo keramičko. I sijalica što je došla sa lampom je ispravna. :D
20170217_134201.jpg
 
Hvala druze trudim se da sve bude na nivou bez kvalitetnog alata nema ni kvalitetnog posla

- - - - - - - - - -

Ove police sam radio pre 20 dana za sad sluzi ali ide jos prosirivanja

 
kakav kompresor kupiti,koliko bari,koliko litara ?treba mi za izduvavanje kombajna.filtera na komabjnu,za zracnu mazalicu,ponekad nesto ofarbati!malo da je jaci!
 
Dovoljan ti je od 100l.Ja imam od 110l duzi niz godina i zavrsava sve te poslove sto si nabrojao.

Poslato iz ravnoga Banata
 
Nazad
Vrh