Alati i radionice

Juče baš pričam sa jednim, takođe kupcem alata sa "zemlje".
Kaže on meni "uh što volim da za 30din kupim ključ ili šrafciger al bi ga k*rac prodao za 30din". :haha:
 
Купио ове две,јуче стигле.

d80e141e1b6fa3498f8bc495b479060f.jpg


35fad07c76eb6dbe5953d8196c82131a.jpg
 
Cuo sam se pre neki dan sa covekom iz Entuzijasta za onu DeWalt mazalicu.
Njihova firma bi bila prva u srbiji koja prodaje te mazalice, prvi uvoz. Cena 40000+pdv. U komplet ulazi kofer, punjac, jedna ili dve baterije nisam zapamtio i ta mazalica. Cena je za onu jacu verziju od 20v.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Moze neki kontakt firme. I meni je privukla paznju ta elektricna mazalica. Mozda jednog dana bi se i usudio u nabavku.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Koristim takvu vazdusnu 3-4 godine,radi bez greske i zadovoljan sam. Staje u nju dosta masti i sto je najbitnije mozes sam da podmazes sve.
 
ko ima da popravlja zracne mazalice i sta moze da bude,kad je prikljucim na zrak nece da izbacuje mast!na kom principu ona radi?
 
I mi imamo jednu u kvaru. Tuce rikoset. Kao da nema masti

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
jesi je probao gdje popraviti?i ova isto,prikacim je na kompresor,a ona nista ne reaguje!nije dugo koristena,pa neznam dal sta moze unutra da zataji?
 
Nisam. Leva marka. Poreklo kina. Tesko da ce se gde moci naci gumice.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Na tim pneumatskim mazalicama ona cev sto ide dole u posudu za mast ima jedno sito dole pri kraju i verovatno vam se zapusilo,imao sam taj problem tuce na prazno kao da nema masti a bude puna. Kad sam rastavio bilo je 10-15 zrna zita koje su ga zapusile.
 
ova mazalica je donesena iz nemacke,ima godina a doslo je i masti u njoj!ne bih rekao da je rastavljana,a neznam dal bi je smio rastaviti,da nesto ne zeznem!
mast izgleda dugo stoji u njoj!

- - - - - - - - - -

a kad je prikljucena na kompresor,na pistolju ne reaguje nikako!
 
mozda,moracu probati izvaditi mast,pa probati sa novom!a na kom principu radi radi zracna mazalica?sta ima u onom dijelu gdje se kaci crijevo zraka,tu je njoj glavno!

- - - - - - - - - -

koliko treba bari za te zracne mazalice?
 
Ingersol Rand, američka marka. Proizvode i pneumatske zavrtače. Mislim da nisu lošeg kvaliteta ali što se tiče aku udarnih zavrtača sa većim obrtnim momentom, najjače marke su Milvoki, Metabo, Devalt, Makita....
Ti zavrtači su neverovatne korisne i dobre alatke (bez obzira na marku) - olakšavaju posao.

Možda nije isti model ali to je to:

 
Naisao sam na garnituru kljuceva IMT FOJT pa me zanima kakva su vasa iskustva sa njima nebih da kupujem neke kineze a ovo je ipak nase.
 
Ja ih imam vec vise od 10 godina.Dva seta imam u radionici i u svakom traktoru po jedan.Dosta dobar alat za tu cenu.Mana im je sto hoce hromirani deo da se ljusti pa moze doci do povrede ruke.
 
Nazad
Vrh