Alati i radionice

Ja sam onda bolje prošao, kod mene radila 5 minuta duže. I nije dimila već puklo plastično kućište gde ide ležaj.
ed69b99cbab24d6bc7f180d0d59589b8.jpg

Kupljena pre nedelju dana na najlon pijaci u ns inače. A držao sam kzubr u ruci, cena je presudila.
A sad ozbiljno, šta je fora sa cacom? Svi ga spominjete, štaviše mene upoređujete sa njim.
Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja sam onda bolje prošao, kod mene radila 5 minuta duže. I nije dimila već puklo plastično kućište gde ide ležaj.
ed69b99cbab24d6bc7f180d0d59589b8.jpg

Kupljena pre nedelju dana na najlon pijaci u ns inače. A držao sam kzubr u ruci, cena je presudila.
A sad ozbiljno, šta je fora sa cacom? Svi ga spominjete, štaviše mene upoređujete sa njim.
Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Problem je što je ON platio 10e manje isti alat.
 
Jel menjao neko cetkice na pakside alatima?
Otisle na udarnom odvijacu a ne mogu da nadjem zamenske, tj nasao sam nesto na kp ali nisu odgovarajuce.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Lako bi za cetkice, imam neke original Bosch ali ovde i nosac sjeban.
e213df32a69fabafe6be54baf3fa31c1.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ima nego mi je stalo sto pre da ga popravim jer nemam drugi a koristim ga cesto.
Evo upravo nadjoh kod jednog lika na kp.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sve sto sam do sad menjao od cetkica sam ih smirglao na meru,uzmem samo da su vece i to je to.Normalno mora odgovarati onaj kraj zice,a sama cetkica se lako osmirgla na meru.
 
Nisu problem cetkice, objasnio sam u jednom od predhodnih postova, ima i slika.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nemaju pametnija posla pa popravljaju najgora kola ikada u americi , tako kazu
Ovde dolazi do izražaja ona izreka "ne postoji loša reklama". I ako važi za jedan od najgorih atomobila ikada prodavanih u USA auto je pogotovo danas veoma popularan i neka vrsta kulturne ikone. Cene dobrog jugića idu oko 5000, 6000 pa ipreko 10 000 $ https://www.classic.com/m/yugo/.
Zanimljivo da je to mnogo više nego kada je bio nov. :)
 
Nazad
Vrh