Alati i radionice

Na razvodnicima bi trebalo da budu oznake , ili na nekoj dokumentaciji od tih ventila , vecinom slova P ,T ,A ,B ili nesto slicno.
P ulaz sa pumpe
T povrat na rezervoar
A i B izlazi
Vecinom , mogu biti i druge oznake.
 
Pa ratvodnik moze biti otvoren tip ili zatvoren, ako je zatvoren tip moras prije imati prioritetni razvodnik prije itd.
 
Ispod.
Cecam crevo da stigne, izmenjacu mesta pritisak i povrat.
Samo jednu sekciju sam probao ima i ova druga...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Tu bi trebalo da na oba creva kad se upare bude i pritisak i povrat u zavisnosti u koju stranu gurnes rucicu samo bi menjao smer hidro motora
 
Tu bi trebalo da na oba creva kad se upare bude i pritisak i povrat u zavisnosti u koju stranu gurnes rucicu samo bi menjao smer hidro motora
Tako je...
Sad sam izmenjao mesta pritisku iz pumpe i povratu i sad je proradio kako treba.
Stoji ovaj razvodnik 10god a znam da je ispravan bio, sad doslo vreme da treba na Imt.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Danas sam malo isprobao crnu aku parkside brusilicu, sajbna sa smirglom.. mogu da vam kazem da fino radi, nema vibracija, da kazem ne kajem se sto sam je zadrzao, vrsice pos'o!
Još više će ti se svedeti kako je koristiš. Mene je oduševilo koliko mirno radi tako da je sad koristim za skoro sve. (moram bateriju još jednu da kupim)
Kada uzmem u ruke Womax bukvalno imam strah da će svakog časa da mi iskoči i unakazi me kolko se sva trese. Čak i B&D koji sam imao nije nešto miran. Makita 23cm takodje mogla bi bolje. Komšijin Metabo isto jako mirno radi i to će mi u buduće biti jedan od glavnih faktora prilikonm kupovine brusilica.

Kad Parksajda jako je zgodna ta kvakica koja omogućava brzu zamenu kamena.
Takodje kočnica je dobra stvar. Ako ti uhvati kamen samo stane. Isto kad je ugasiš primetio si da zakoči kamen dok kod brusilica koje nemaju taj mehanizma vrti se još dva minuta,
 
Jel za lezaj lose ako je radna temeratura oko 65-75c ?.Kuglicni,zatvoreni na remenici na kombajnu.Nov je lezaj ali mi nije jasno zasto se greje ide mi na zivce vise,treba da krenem u zetvu a plasim se ako ostane bez masti lezaj,eto varnice ...Mast u lezaju je na 130c ,tako pise na kutiji,sad sta mu to znaci...
 
Možda da ugradiš C3 ili C4 ležaj.Na Claas Dominatoru ležaj spojničke motora ide obavezno u C4 varijanti upravo zbog visoke temperature.Motor je iza kabine, zatvoren sa svih strana, kao u sauni.
 
Mislim da to zavisi od masti u lezaju,c3 ako ima losu mast pre ce stradati nego obican lezaj sa kvalitetnom masti u njemu.Znam da c3-4 imaju vece zazore,pa tek kad se ugreju to bude dobro kao ...
 
U rumi traze za one najgore kineske po 20-30e

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh