Alati i radionice

Pošto je kružna testera-cirkular (https://www.bosch-professional.com/rs/sr/products/gks-190-0601623000,Originalni prekidač je pod serijskim brojem1619 PA7 816 /1619PA7816) još uvek pod garancijom nije preporučljivo da se otvara (Neće se prihvatiti garancija ili reklamacija).


Nadam se da je cirkular registrovan za dodatnih 3 godine garancije.


Besplatno produženje garancije na 3 godine za Bosch Professional alate registracijom uređaja na Bosch PRO360 portalu ili mobilnoj aplikaciji u roku od 4 nedelje od datuma kupovine.
Ebeš garanciju. To sa Bošem (plus plavi) nikako ne bi smelo da se desi.
Koliko bre košta jedan Kinez koji će ceo dan da klikće na prekidače i da lepi nalepnice "OK"?
Prosto me čudi da ni Bosch to ne radi. Ili možda rade ali ne i za naše tržište?

Inače je isti alat u Rumuniji jeftiniji čitavih 30% (plus povraćaj PDVa) Pa ti vidi bato. Čim odem u Temišvar kupujem onaj "mali" udarni odvijač što ga Nemanja hvali!
 
Ebeš garanciju. To sa Bošem (plus plavi) nikako ne bi smelo da se desi.

Prosto me čudi da ni Bosch to ne radi. Ili možda rade ali ne i za naše tržište?

Inače je isti alat u Rumuniji jeftiniji čitavih 30% (plus povraćaj PDVa) Pa ti vidi bato. Čim odem u Temišvar kupujem onaj "mali" udarni odvijač što ga Nemanja hvali!
Slažem se u potpunosti, ima kopija to je tačno (To se lako vidi kada počne da radi).


Ja konkretno imam isti model i evo radi pune 3 godine (Bukvalno od prvog dana ga ne štedim :haha: nego radi svaki dan, čak ga dajem i drugima da ga koriste). Jedino što sam premenio su četkice što je i logično koliko radi

Koliko bre košta jedan Kinez koji će ceo dan da klikće na prekidače i da lepi nalepnice "OK"?
::svaka cast::::super:::haha:



3601F230.001.gif

 
@Kremator nemoj vracati nista, kupi brusilicu na 220V, dosta ce ti znaciti acu u nekim situacijama...
Ja je ne bih menjao ni za jednu sa kablom, jednostavno nema alternativu.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Pošto je kružna testera-cirkular (https://www.bosch-professional.com/rs/sr/products/gks-190-0601623000,Originalni prekidač je pod serijskim brojem1619 PA7 816 /1619PA7816) još uvek pod garancijom nije preporučljivo da se otvara (Neće se prihvatiti garancija ili reklamacija).


Nadam se da je cirkular registrovan za dodatnih 3 godine garancije.


Besplatno produženje garancije na 3 godine za Bosch Professional alate registracijom uređaja na Bosch PRO360 portalu ili mobilnoj aplikaciji u roku od 4 nedelje od datuma kupovine.
Registrovao sam za produženje garancije. Najgora stvar je što posle samo jedan dan mora na popravku. Da mi ne treba ponovo za vikend tražio bih povraćaj novca, a ovako ću je odneti na popravku .
 
Hteo bih autogeno da prebacim na plin,tj sa acetilena na propan,butan ,kako god se vec zove ....Pitanje ,jel mogu taj gas u tim plinskim bocama puniti na pumpama sa aparata gde se pune automobili ?.Na autu ima filter onaj i tu nakupi dosta metalnih opiljaka kao,pa me brine da mi ne sjeb... brener na autogenom,ili zapusi nepovratne i protivplamene ventile...
 
Ако буду хтели да ти напуне на бензиској пумпи. Није баш по закону... Ако хоће не вади боце из гепека. За модерне системе не знам, али ако нема филтера у електро вентилима, накупи се свашта нешто прљавштине у испаривачу. Али мотор ради.
 
Кад смо код резања, какав је оно нови кинески метод резања Wolfram жицом? Јел неко упућен у то? Изгледа моћно и прецизно.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
@Sapatnik Nije problem da se pune boce na pumpi,samo me brinu te necistoce,ili da radim samo zamenu boca na pumpi ,nzm jel to isti gas,jel to sve moze autogeno da koristi ?.

@Matić Meni treba samo za secenje i eventualno neko grejanje ,ne varim nista sa autogenim stoga ne vidim razlog da koristim acetilen,definitvno je skuplji od gasa,inace bi ga koristili na otpadima da nije.Ja trebam iseci ove godine desetak tona gvozdja za otpad ,najvise bih i zbog toga presao na gas.Treba mi manometar,tj regulator za njega i dizne,pored boce naravno.
 
Онда набаци електро вентил са филтером на плинску боцу. То је око 10-ак €. Магнет + филтер. То ти је нека сигурица.
 
Hteo bih autogeno da prebacim na plin,tj sa acetilena na propan,butan ,kako god se vec zove ....Pitanje ,jel mogu taj gas u tim plinskim bocama puniti na pumpama sa aparata gde se pune automobili ?.Na autu ima filter onaj i tu nakupi dosta metalnih opiljaka kao,pa me brine da mi ne sjeb... brener na autogenom,ili zapusi nepovratne i protivplamene ventile...
Znam da neki pune na pumpama i tako rade. Sad dal im nekad nesto zapusi to ne bih znao.
 
Danas pao pazar u Lidlu crna aku brusilica 6000din.
Jako su korektni po pitanju uslova reklamacije i garancije, tako da 3g nadam se da ce izdrzati.
Nek vas služi (Dobra je brusilica)

Čisto jedno pitanje​

Da li ste skenirali Lidl Plus karticu (Prislonili telefon na skeneru kod kase) pitam zbog digitalnog računa (On ne bledi kao papirni, a i iskreno nema potrebe da čuvate i duplirate papirne :haha: ) ?
 
Mislim da jeftinije ne moze, citavih 2209 dinara u Sapcu u "Svetofor" radnji, dve godine garancije
Odmah je otvorim da vidim ima li dovoljno masti jer mi deluje malo bucnije, po meni treba jos masti zupcanici su suvi.

Koja mast ide ovde i ima li neko mini pakovanje jer mi treba samo za nju?
73a365da364ab392c9f1ec27b69b9a41.jpg
6d998b51604d25095021fb8482024d3c.jpg
b822d9c9c857e9d316d4439af09b203e.jpg


Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ja takodje sipam malo ulja pored originalne masti ako je cista ili neke litijumske,nece svaka mast da se lepo izmesa sa uljem.Moje misljenje da cista mast nebitno koja,dok se glava brusilice ne zagreje vise,ostaje zalepljena po zidovima i zupcanici i lezajevi idu na suvo ...kod mene 2 brusilice imaju ulja u glavi,suve su ko barut,ne curi nigde nista,ni u motor ni spolja.Ja sam stavljao film silikona za dihtunge na mestu gde se spajaju 2 dela glave kad se sklapa,prethodno se ocisti dobro da bi uhvatio silikon.
 
Mislim da jeftinije ne moze, citavih 2209 dinara u Sapcu u "Svetofor" radnji, dve godine garancije
Odmah je otvorim da vidim ima li dovoljno masti jer mi deluje malo bucnije, po meni treba jos masti zupcanici su suvi.

Koja mast ide ovde i ima li neko mini pakovanje jer mi treba samo za nju?
73a365da364ab392c9f1ec27b69b9a41.jpg
6d998b51604d25095021fb8482024d3c.jpg
b822d9c9c857e9d316d4439af09b203e.jpg


Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
Ima dovoljno masti, dodavanje masti ništa nećeš dobiti na dugovečnosti kod ovih brusilica šta god uradio strada prvo veliki zupčanik, na srecu ima ih jeftino pa menjaš dok traje motor.
 
Nazad
Vrh