Alati i radionice

65dabaec9bbeb94d09a46f47651ab625.jpg


DCF887 DCH273 DCG405 2x TSTAK kofera Punjač 3x baterije 18V 5.0Ah

  • Na stanju
  • Proizvođač: DeWalt
  • Šifra artikla: DCK305P3T
MP CENA: 145.750 RSD Ušteda: 29.150 RSD -20%
116.600 RSD
* Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu


Link: DeWALT

6e5335bd2a070324d66a15ff9bdf26fb.jpg


DCH273 DCG405 DCF887 DCD796 DCS570 DCS355 Tstak koferi x3 Tstak kolica (pod sa točkićima) 3x baterija 5.0Ah 18V Punjač

  • Dostupno za poručivanje
  • Proizvođač: DeWalt
  • Šifra artikla: DCK685P3T
MP CENA: 184.988 RSD Ušteda: 36.998 RSD -21%
147.990 RSD

* Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu

Link: DeWALT


22d063fb00ae510555b1c5483b4c8eca.jpg


DeWalt DCK2020P2T Akumulatorski set alata DCD791 + DCG405, 18V 2x5,0 Ah + TSTAK kofer

  • Na stanju
  • Proizvođač: DeWalt
  • Šifra artikla: DCK2020P2T
MP CENA: 83.113 RSD Ušteda: 16.623 RSD -21%
66.490 RSD
* Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu

Link: DeWALT


dewalt-set-aku-alata-18vdck268p2t.jpg


DCD791 DeWalt aku bušilica DCF887 DeWalt aku udarni odvijač 2 x baterija 18V 5.0Ah XR Li-Ion brzi punjač TSTAK kofer

  • Na stanju
  • Proizvođač: DeWalt
  • Šifra artikla: DCK268P2T
MP CENA: 81.025 RSD Ušteda: 16.205 RSD -20%
64.820 RSD
* Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu

Link: DeWALT


21373.jpg


DeWalt DCK384P2T Aku set alata brusilica, šrafilica i udarni odvijač,

  • Na stanju
  • Proizvođač: DeWalt
  • Šifra artikla: DCK384P2T
MP CENA: 104.988 RSD Ušteda: 20.998 RSD -21%
83.990 RSD

* Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu

Link: DeWALT


DCK266P2.jpg


Set akumulatorskih bušilica DeWalt DCK266P2 (DCD796 + DCF887 + 2 x baterija 18V + punjač + kofer). U setu se dobija Aku bušilica odvijač DCD796

  • Na stanju
  • Proizvođač: DeWalt
  • Šifra artikla: DCK266P2
MP CENA: 70.950 RSD Ušteda: 14.190 RSD -20%
56.760 RSD
* Za gotovinsko plaćanje i online kupovinu

Link: DeWALT



Akcija traje do 31.3.2024. ili do isteka zaliha.

Napomena: Baterija se neće sama dodati u korpu, dodaće je naš operater nakon Vaše porudžbine.
 
Odvijac od 1000nm kofer,punjac,dve baterije 55000 sa pdv,odvijac od 400nm kofer,punjac,dve baterije 37000 din sa pdv.
Pa mislim da od toga jeftinije ne može,kad se odbije još pdv stvarno dodje povoljno.
Jel mi se to čini ili su cene značajno pale?
Jel ovaj od 1000Nm? I ovaj od 400? Zanimljivo koliko je u Rumuniji još jeftinije. Evo taj od 400 (ako je ista varijanta) košta 27000 još ti vrate pdv!
Dodje mi da odem da uzmem jedan i ako mi ne treba. Meni Temišvar bliži nego Pančevo.

Nego šta je Nebojša zakazalo kod onog Parksida?
 
Jel mi se to čini ili su cene značajno pale?
Jel ovaj od 1000Nm? I ovaj od 400? Zanimljivo koliko je u Rumuniji još jeftinije. Evo taj od 400 (ako je ista varijanta) košta 27000 još ti vrate pdv!
Dodje mi da odem da uzmem jedan i ako mi ne treba. Meni Temišvar bliži nego Pančevo.

Nego šta je Nebojša zakazalo kod onog Parksida?
Ne znam dal su cene pale ili nisu jer ja pre nisam ni gledao bosove alate i da taj od 1000 i taj od 400,sve u kompletu sa po dve baterije punjacima i koferima,meni je to delovalo kao skroz korektna cena,bukvalno 3 bosova odvijaca od 1000 Nm za 1 hiltijev od 1000nm,pa nije valjda da je 3× bolji majku mu.
Parkside je počeo da zeza kao da gubi negde kontakt,radi radi pa zastane pa nekad moraš dva tri puta da stisnes prekidač da bi počeo da radi pa onda par puta radi normalno.
 
Kod mene na Parkside odvijaču baterija počela da gubi kontakt, juče sam poslao na reklamaciju, da iskoristim poslednji mesec garancije. Rečeno mi je da će mi dati novu bateriju.
Što se tiče Milvokija, za te pare ne bi smeo ni da štucne. Kamoli četvrtku da oblazne

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Kod mene na Parkside odvijaču baterija počela da gubi kontakt, juče sam poslao na reklamaciju, da iskoristim poslednji mesec garancije. Rečeno mi je da će mi dati novu bateriju.
Što se tiče Milvokija, za te pare ne bi smeo ni da štucne. Kamoli četvrtku da oblazne

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
I da je samo cetvrtka problem to ne bi ni spomenuo,dva odvijaca su se identično pokazala,iste kvarove I iste probleme u bukvalno istom vremenskom periodu,znači da to đubre od 100000 din ne može da izdrži više od 7,8 meseci rada bez problema i kvara.
 
Milvoki ti je koliko se sećam dosta jaci od ovog Boscha od 1000 Nm? Hoce Bosch biti dovoljno jak,i da li su imali u ponudi jači uredjaj? Da li ti je priznata garancija za Milvoki koji si kod nas uzeo,za elektroniku i ovu sada četvrtku?
 
Milvoki ti je koliko se sećam dosta jaci od ovog Boscha od 1000 Nm? Hoce Bosch biti dovoljno jak,i da li su imali u ponudi jači uredjaj? Da li ti je priznata garancija za Milvoki koji si kod nas uzeo,za elektroniku i ovu sada četvrtku?
Milvoki je skoro 1900nm,sigurno je daleko jači od bosa tu nema dileme,koliko sam ja uspeo da nadjem 1000nm je najjača verzija bosa,odlučio sam se za bos jer sam milvokija hteo da zamenim za hiltijev odvijac koji je isto 1000nm al mu je cena za komplet 158000,dok bos isto to nudi za 55000,3 za 1,nema šanse da je taj hilti 3 puta bolji od bosa,a dal ce biti dovoljno jak videćemo.
Prvi put kad je crkla elektronika priznali su garanciju posle dobre rasprave uz obrazlozenje da ventilator udaraca uvukao malo ulja i da je zbog toga crkla elektronika i da sledeći put neće moći da priznaju ako se opet ponovi.
Sto se tice cetvrtke nisam ga ni nosio jer sam je sam zamenio za 10 min,imao sam rezervu sa onog prošlog.
 
Nemoze covek da nadje više nikog normalnog za saradnju i kraj.
Predračun za odvijaće mi poslali u ponedeljak posle podne,u utorak ujutru uplaćeno,šalju odma i stižu u četvrtak eventualno u petak.
Juče ne stignu,danas cekam,cekam,cekam ono nista ajde da nazovem za broj pošiljke da proverim gde je paket.
Znate mi se izvinjavamo nismo ni poslali odvijaće ustvari mi odvijaće i nemamo na stanju,tek u ponedeljak ili utorak stižu iz uvoza pa će vam onda biti poslani.
I sve bi bilo ok da ih nisam pitao dal ih imaju na stanju jer sam hteo da se prevozam do Valjeva da ih pokupim pa aj nema potrebe ako stižu za dva dana.
Danas ih pitam kad sam ih nazvao dal je u redu da novac uzmu i da ladno prodaju nesto sto uopšte nemaju.
Ovde kod mene kažu da se pare u napred daju samo na jednom mestu i nigde više i izgleda su u pravu.
 
Ako ništa bar ćeš dobiti sveže, nove mašine koje nisu njakane po radnji i bili pokazni modeli.
Svakako ako nebudeš zadovoljan, vrati im to a uzmi u drugoj firmi. Čisto da ih malo kecaš, i da im nije baš komotno u njihovoj zajebanciji.
 
Neverovatno čime se sve služe ljudi,znali su naravno da nemaju na stanju alat i opet su ga prodali tj uzeli pare.
Sad da sam tražio pare nazad bilo bi to je procedura dugo traje i bla bla bla,uglavnom krajnje kvarno u ne profesionalno.
 
I da priupitao sam u vezi baterija tj razlike izmedju klasične i te procore.
Procore duže traju,malo je jača masina,ne prazne se na hladnoći i snaga masine ne slabi kako slabi baterija.
Cena baterije od 5,5ah 17000 i kusur,od 8ah 19000 i kusur.
 
Nije mi jasno da uzimate iz Valjeva (jedino ako je neka žestoka akcija) a pod nosom vam je Metalflex, Okov,Crafter, Mixal.
 
Nije mi jasno da uzimate iz Valjeva (jedino ako je neka žestoka akcija) a pod nosom vam je Metalflex, Okov,Crafter, Mixal.
Okov nema,Crafter nema proverio,ova druga dva nisam ni zvao,neko je na forumu napisao da ima pozitivno iskustvo sa Gama alatima pa sam poručio kod njih a ti 21 vek brze pošte donose danas za sutra a i da odem do Valjeva nije preko sveta,problem su bezobrazni i pokvareni ljudi,ništa drugo.
 
Nazad
Vrh