Alati i radionice

Akо имаш паре узми Про Кор,доста дуже трају и јаче су. Испробано,шта више данас се радило са њима упоредно.
Jbg kasno,nisam ni znao da imaju dve vrste,a već sam naručio onaj odvijac za koji sam se raspitivao a prodavci mi nisu ni ponudili opciju da biram,čak sam im tražio neke jače od 5ah za taj odvijac i rekli su mi da nema nikakve potrebe da su i više nego dovoljne za taj odvijac.
Danas nešto listam oglase i vidim te pro core jbg,valjda ce ove klasične biti dovoljne kao što su rekli.
Jel bar odgovaraju i jedne i druge na iste alate da se može kupiti ta pro ako bude bilo potrebe?
 
Ukratko prokore 4ah je veličine i težine kao obična od 2ah.
@putin pojasni kako su to jače baterije, ako su recimo obe vrste 18v i 4ah? Šta je tu jače?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Gabariti su mi manje važni,važnije su mi performanse da ne ograničavaju odvijac lose tj slabije baterije.
 
Не јаче као "јаче ил снажније" него дуже трају,спорије се празне. Имају јаче и побољшање ћелије и мање се греју,бољу температуру. Брже се и пуне.
Eeee jbg,al ne bi mi bilo krivo da nisam pitao jel ima neka bolja verzija od te koja se dobija uz odvijac da doplatim za nju i ubedjivali su me da zaista nema potrebe,videćemo kad stigne pa ga upregnem.
Ma da i milovoki mi radi sa 18v 5ah kao što su i bosove.
 
Pa nije ti problem kasnije na akciji uzeti jednu ili dve te procore baterije, pa da imaš i za druge mašine. Boš je dobra marka i sistem i sigurno ćeš kupiti i neku drugu mašinu.
Ja sam recimo na makiti, imam desetak kojekakvih mašina i 5-6 baterija..
 
Pa nije ti problem kasnije na akciji uzeti jednu ili dve te procore baterije, pa da imaš i za druge mašine. Boš je dobra marka i sistem i sigurno ćeš kupiti i neku drugu mašinu.
Ja sam recimo na makiti, imam desetak kojekakvih mašina i 5-6 baterija..
Pa već sam naručio veliki odvijac od 1000nm i mali od 400nm,plan je ako se pokažu ok da sve milvokije(busilica,brusilica)zamenim bosom tako da će biti posla za još baterija.
 
Јес ти беше узео онај 400нм аку одвијач Парксиде вреди ли то нешто шта ти се десило сњим ?
 
Јес ти беше узео онај 400нм аку одвијач Парксиде вреди ли то нешто шта ти се десило сњим ?
Jesam jesam,radio je do pre neki dan bez problema,al je pre neki dan počeo da zeza al njega sam kupio bukvalno iz zezanja i maltretiran je namerno ds vidim dokle će.
Moze lepo da posluži za neke normalne stvari i naravno ne da radi svaki dan po ceo dan kao i svaki parkside.
 
Imam i prokore i obicne baterije i jedino na brusilici se oseti razlika
Ima polovnih baterija za dvadesetak eura na buvljacima kod prodavaca alata
Ja sam kupio sve polovne sem jedne koja je dosla sa velikim udarnim i rade sve ok

Sent from my moto e(7) plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh