Alati i radionice

To bre nesto mnogo jeftino
Na ovom sajtu stoji ta cena,sutra ujutru cu da zovem da proverim o čemu se radi.
4a9b9a4e274f4bc49aa7a5bafb7d894e.jpg


Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
I ja sam za Bosch alat iz razloga jer cene nisu paprene kao neki brendovi, rezervni delovi su lako dostupni i takodje nisu skupi.
Evo samo jedan mali primer iz mog iskustva, kupio sam polovnu malu brusilicu gws 1400 pre 10god, na vizuelni izgled ubijena od rada sa ostecenim zupcanicima u glavi.
Tad novi u Bosch radnji me kostali 1200din, ocistila brdo rdjavih komada gvozdja i isekla jos vise, cak i plocevine kojekakve (nemam veliku brusilicu), i dalje radi kao sat...



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
I ja sam za Bosch! Ali ruska strana je uložila veto na moje mišljenje. :ROFLMAO:

Ubedjen sam da sam čuo da neka druga veća firma radi neke alate za Hilti. Mislim baš za udarne i mislim baš Bosch!
 
To je isto, mislim 18V i 22V litijumske baterije. Obe baterije imaju po 5 litijumskih baterija koje imaju raspon napona od 3,6V do 4,2V, pa kako ko marketinški prikaže krajnji napon 5 članaka...
 
Ljudi jel vi to Hilti smatrate malom firmom kad mislite da im neka "veca" pravi alate,dal oni stvarno imaju potrebu da im bilo ko bilo šta pravi sem njih samih,mislim na komplet alate ne na neke komponente.
 
Ljudi jel vi to Hilti smatrate malom firmom kad mislite da im neka "veca" pravi alate,dal oni stvarno imaju potrebu da im bilo ko bilo šta pravi sem njih samih,mislim na komplet alate ne na neke komponente.
Uzmite ovu informaciju sa rezervom. Mozda sam pročitao i da Hilti radi za Fein ili tako nešto. Zaboravite da sam i pomenuo. :)

Hilti ne smatram malom firmom, ali je Bosch ipak mnogo veća se mnogo širom paletom proizvoda i neuporedivo većim godišnjim prihodom.
Za Hilti mnogi ljudi misle da je naziv za bušilicu sa čekićem dok teško možeš naći nekog ko nije čuo za Bosch. Nevezano za kvalitet bilo čijih proiozvoda samo kažem da su ovi mnogo veći brend.

Al nema veze. Rade i mali za velike i veliki za male. Uglavnom se radi o ekonomskoj isplatljivosto kad se prave takvi ugovori.
 
Poslednja izmena:
Ljudi jel vi to Hilti smatrate malom firmom kad mislite da im neka "veca" pravi alate,dal oni stvarno imaju potrebu da im bilo ko bilo šta pravi sem njih samih,mislim na komplet alate ne na neke komponente.
Zaključite sami .Zašto im neko pravi neke alate ,ne znam .Ili su oni pravili Boshu i makiti ?


 
Jedino Hilti I Makita nemaju svoje franišize,već rade samo svoje i nisu deo koncerna.

Dok recimo Bosch u svom koncernu radi mnoge druge kao recimo Dremel.

Milwaukee je deo TTI koncerna gde se radi i Ryobi i AEG.
 
Aeg ? Jbt , otkad nisam ni cuo ni vidio tu firmu . A nekad ih bilo na svakom koraku. Cak su se i u Banjaluci u Rudi Cajavec radile neke stvari za njih ,nekad davno
 
Nazad
Vrh