Alati i radionice

Definitivno razočarenje od alata.
Danas je uspeo i četvrtku da okrene.
Za te pare i to ime moralo bi to dosta ozbiljnije da bude.
Sledeća masina će verovatno biti hiltijev odvjac,jes da kosta komplet 158000al valjda su oni zadrzali kvalitet.
7c4daa898d49b1193c4b7d6f63b24a8d.jpg
702c086dd936b6ab1e7f84d75a3e87bd.jpg
d35022594aa2d73b69807eb9a70a8f2d.jpg


Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
Ne znam šta hilti radi samostalno ali neke alate mu rade drugi.Znam da mu neke male brusilice radi Boš ,jedan električni udarni odvrtač Makita ...........
 
Hilti sam koristio pre milvokija i trajao je kod mene 8. godina bez da je jednom zastucao a ne da se pokvario,prodao sam ga takvog polovnog al potpuno ispravnog i verujem da je radio i kod tog čoveka još dosta.
A prešao sam samo iz razloga snage,sad je hilti izbacio neku seriju NURON,ako su pola kvaliteta kao nekad nema brige sa njima.
Ovaj boš nikad nisam ni video uživo,čak šta više nikad nisam ni radio sa nekim ozbiljnim njihovim alatom.
 
Ne znam šta hilti radi samostalno ali neke alate mu rade drugi.Znam da mu neke male brusilice radi Boš ,jedan električni udarni odvrtač Makita ...........
Ovaj sa prve slike sam koristio i bio je odličan,ovaj sa druge slike je taj kao novi e sad ko ga pravi pojma nemam.
39afe15eec2ba3b28a8afb6590b46644.jpg
110f7dc5ee4891046b0559769c802205.jpg


Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
Ja mislim da ti treba da predjes na 3/4 a nekog jeftinije proizvodjaca...

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Al bar ce cetvrtka duze trajati. Koliko mm si odvijao kad otisla i cetvrtka? Za te pare kupi 2 wurtha, i podeli im posao, do 24mm koristi manji, preko veci...

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Al bar ce cetvrtka duze trajati. Koliko mm si odvijao kad otisla i cetvrtka? Za te pare kupi 2 wurtha, i podeli im posao, do 24mm koristi manji, preko veci...

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
22 gedora,16mm šraf.
Nije problem kupiti ni onaj od cola,problem je što je ovaj na 1/2 da kažemo univerzalan,moze i 6mm šraf sa njim da se steže a može i 20mm.sve ostalo moraš da menjaš alat.
 
To trebao pre da pokida nego da zezne cetvrtku. Bas bzv... Menjaj svakako!

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Hilti sam koristio pre milvokija i trajao je kod mene 8. godina bez da je jednom zastucao a ne da se pokvario,prodao sam ga takvog polovnog al potpuno ispravnog i verujem da je radio i kod tog čoveka još dosta.
A prešao sam samo iz razloga snage,sad je hilti izbacio neku seriju NURON,ako su pola kvaliteta kao nekad nema brige sa njima.
Ovaj boš nikad nisam ni video uživo,čak šta više nikad nisam ni radio sa nekim ozbiljnim njihovim alatom.
Mislim da hiliti i Fein imaju kvalitet i dalje.

Vidi koliko su i CP, makita, ingresol rand.
 
Nazad
Vrh