Alati i radionice

Kupio Hazet od 1200 i to onaj manji. Kacio sam i slike negde...

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Jeste, to je taj. U planu mi je da ga kupim za kod kuce ali kod nas je skuplji nego preko pa vijam neku kombinaciju da ga od preko nabavim. Inace dosta zgodan i lagan
 
Ja sam prezadovoljan... Nisam siguran, ali mislim da je bio oko 16 ili 17 000. Sad je oko 19000.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Mislim da Aku pištolji ipak mogu napraviti veći moment odvrtanja jer imaju jači udar zbog većih obrtaja BL motora..
Znam da je kod nas aku makita odvrtala što nije mogao vazdušni.. ali možda naš vazdušni nije bio preko 800 Nm.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Mislim da Aku pištolji ipak mogu napraviti veći moment odvrtanja jer imaju jači udar zbog većih obrtaja BL motora..
Znam da je kod nas aku makita odvrtala što nije mogao vazdušni.. ali možda naš vazdušni nije bio preko 800 Nm.
Pravi se danas svašta na baterije. Evo ovo npr. Teško da nešto ne može da odvrne. 3000Nm

.

Nemanja ovo košta kao taj Hilti. E sad praktičnost mu baš nije jača strana. :(
 
Poslednja izmena:
Ja imam bosh aku alat,udarni 3/4,brusilicu,busilicu,renovator,srafilicu...
Bez kvarova za ove dve tri godine
Udarni je nov i nezaostaje za makitom nimalo

Sent from my moto e(7) plus using Tapatalk
Udarni na 1/2 cola od 1000nm bi izašao kao pola hiltijevog a specifikacije skoro pa ista,dal je realno da je taj hilti 2× bolji od bosa,uzeti bukvalno 2 po ceni jednog,nekom logikom moraju duže trajati.
 
Udarni na 1/2 cola od 1000nm bi izašao kao pola hiltijevog a specifikacije skoro pa ista,dal je realno da je taj hilti 2× bolji od bosa,uzeti bukvalno 2 po ceni jednog,nekom logikom moraju duže trajati.
Ја теби рекох. Знам радионицу која годинама користи само Бош,никад проблема. сад су узели најјаче батерије пар комада да пробају.
 
Ја теби рекох. Знам радионицу која годинама користи само Бош,никад проблема. сад су узели најјаче батерије пар комада да пробају.
Sinoć sam bio u Okovu i baterija od 5ah na akciji 5000 din,jos malo pa kao za parkside.
Nisu imali na stanju tu najjaču verziju na 1/2cola pa nisam video kako uživo izgleda.
Gde u Beogradu ima dobar izbor BOSCH alata?
 
Normalno sve,dobijes racun garanciju,prodavnica regularna

Sent from my moto e(7) plus using Tapatalk
Slažem se sa kolegom @RatkoPa da je Gama Alati jedna od boljih prodavnica.

Takođe je dobra i Super Alati
 
Normalno sve,dobijes racun garanciju,prodavnica regularna

Sent from my moto e(7) plus using Tapatalk
Našao sam bas kod njih na sajtu samo moram zvati sutra da proverim,55000 ceo komplet,ispade za jedan hilti bez neki dinar 3 bosa,što bi Muja u vicu rekao Fata ja Fata al dva puta je dva puta.
 
Nazad
Vrh