Alati i radionice

@dusanboss Da je to noviji model 4ah po toj ceni,onda je mozda i bolja kupovina 2x 4ah vs 1x 8ah.ALi to su stari tip baterija,stariji model celija u njima,nema sanse da su 2 takve bolje od jedne 8ah sa novijim celijama,tj baterijama,ili kako god se zovu...
Ta stari model 4ah je laksa za svega 20-30 gr od novog modela 8ah baterije,i skoro su istih dimenzija.
Noviji model 4ah baterija je velicine kao 2ah stari model,ona tanka.
Ne znam stvarno. Treba videti testove. Pogledaću po netu pošto i mani fali jedna baterija.
 
Novi model 4Ah je 601gr, a stari 712gr. 8Ah je 1000gr.
Mislim da ima razlike i u snazi ili jačini struje koje mogu da isporuče 4Ah i 8Ah baterije.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
To je extra, umesto da samo okrenem potenciometar u toku rada i smanjim obrtaje, treba da odložim brusilicu, nađem telefon, uđem u aplikaciju i odesim broj obrtaja...
Bože koje gluposti.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Al zato ako ti neko ukrade brusilicu lociras je i ugasis preko aplikacije.
Da si bravar i imas da izbusis 200 rupa 10mm preko aplikacije stavis tacne obrtaje u busilicu za tu rupu i busis.
Ima to dosta dobrih strana
 
Ma primjer dajem Mirosti, znas bolje od mene prednosti tog sistema. Spominjali smo ga davno na forumu
 
Al zato ako ti neko ukrade brusilicu lociras je i ugasis preko aplikacije.
Da si bravar i imas da izbusis 200 rupa 10mm preko aplikacije stavis tacne obrtaje u busilicu za tu rupu i busis.
Ima to dosta dobrih strana
Da, na potenciometar je prosto nemoguće namestiti obrtaje...
Sviranje *urcu.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Reklame sluze da te ubede da kupis nesto sto ti ne treba i da nakon kupovine neko vreme smatras da si kupio korisnu stvar. Da je preko potrebno ne bi oni to prodavali jeftino ili davali gratis
 
Питање за оне који користе, што се каже, на дневној основи, радне столове/тезге у радионици: на којој висини од подлоге вам је радна површина?
 
Ма и код мене је око 90 и као ОК ми је, али све видим којегде да је то ниже, па не знам да ли ми је ОК јер ја то не знам за боље или шта је већ у питању.
 
Питање за оне који користе, што се каже, на дневној основи, радне столове/тезге у радионици: на којој висини од подлоге вам је радна површина?
Код мене је око 90сm, добро би било да је са променљивом висином, да кад је нешто велико не чучим на бетон. Тешко ми је кад морам да се сагињем одмах ме заболи леђа. Како они Пакистанци раде без столова није ми јасно, још користе и ноге да придржавају ствари.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Код мене је око 90сm, добро би било да је са променљивом висином, да кад је нешто велико не чучим на бетон. Тешко ми је кад морам да се сагињем одмах ме заболи леђа. Како они Пакистанци раде без столова није ми јасно, још користе и ноге да придржавају ствари.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока

Tako ja sve, nogama i rukama :haha: , sto je napravljen, jos rupe da se izbuse za stezanje..
 
Jeste kompas i zato mislim na zezanje.
Buni me zato što znam da ima neko dotezanje na kile pa dodatno zakretanje za nekoliko stepeni.
Još neobičnije je što ima mjera da se vijak prilikom zatezanja istegne na određenu mjeru.
 
Nazad
Vrh