Alati i radionice

Baterija od 8Ah je preteška za ras jednom rukom.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
А ако имате аку брусилицу са плочама 180 или 230 мм, је л' батерија решена тако што је накалемљена на саму брусилицу или она иде на појас, па кабл до брусилице?
 
Nisam još video aku alat da baterija ide na pojas i kabl do baterije.
Parkside ima veću brusilicu, i idu dve baterije, jedna nasuprot druge ispod rukohvata brusilice.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
У вези ове црне Павлетове брусилице - ено буде за недељу дана у нашем "Лидлу" за 5,6 к без баКтерије.

 
Evo ko je tražio bateriju 8 ah, spremaj novce.....
c6e899b9a21f0da85da2458c7d725064.jpg


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Problem je što će po ovoj dobroj ceni sve aku alate pokupiti šverceri alata.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Baterije od 4Ah i 8Ah će nestati u roku od pola sata, takođe i brusilica jer ovako jeftina nije nikada bila

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Neće, tako bilo u početku. Sada se alati vuku po rafovima dugo posle "akcije" ili kako se već to kod linde zove. Barem u zrenjaninu....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Управо тако. Сада ти је већа шанса да не нађеш неки алат због тога што су га унели у магацин да би полице напунили другим, него што ће се разграбити.
 
Baš sad čačkam brusilicu, poseduje Bluetooth i preko aplikacije može da se podešava proizvoljno broj obrtaja.
Najmanje je 0 obr/minut, maksimalno 10k obr/min.
37d1c10a891579a5c3c77ebd0c8020fa.jpg
422f4f5e9ca97a983c980b330b62d628.jpg
797e045d012111d46bfd9021a1dcf2c9.jpg


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Za korišćenje je aplikacija nepotrebna, ima 6 modova obrtaja koji se menjaju klikom na dugme.
3400, 4600, 6000, 7200, 8600 i 10000 obr/min.
Da se razumemo, ne predstavljam kao da je neki alat, već kao korisna igračka za odrasle.
Za ozbiljne stvari imam arsenal šta god da je potrebno da se seče.
a338f3cf1fc837ad4740c03534763087.jpg


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Bele čarape i klompe :D
Klompe su do poljoapoteke i prodavnice i do komšija, za rad samo radne cipele koristim.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Evo ko je tražio bateriju 8 ah, spremaj novce.....
c6e899b9a21f0da85da2458c7d725064.jpg
Nije ovde ništa extra povoljno. To su regularne cene semo što se ova od 8Ah nije pojavljivala do sad. Sve su to marketinški trikovi. Još pogotovo ova fora što nešto prvo puste u Njemeačku i onda mi ko mladi majmuni gledamo, i čeznemo i čekamo kad će to da doje kod nas (Osim ako nemamo nekog preko :)). I onda kad dodje navalimo ko budale na onu stvar.

Plus ceo taj način prodaje Parksajda je organizovan tako da ljudi misle da uzimaju nešto što je vrednije nego što stvarno jeste jer kompanija pušta ograničenu ponudu. Inače naravno da imaju sasvim dovoljno svega što ljudi žele da kupe, ali im osnovni cilj nije samo da prodaju alat već da uz to namame ljude u market. Moram priznati da im je strategija odlična i efikasna i da čak ako neko (npr. ja :)) lično u potpunosti razumem šta se dešava to mi nimalo ne pomaže da bude imun na nju. :)

Radjen je eksperiment (možete ga ponoviti) gde su (baš u marketu) besplatno delili bombone. Jednu činiju su namerno držali skoro praznom dok je druga uvek bila skora puna. Bobone su bile potpuno iste u obe činije koje su bile jedna pored druge. Rezultat je bio da je broj bombona uzet iz praznije činije nekoliko puta premašio ovaj iz punije. :)

Inače jel smo ovde pričali o tome kako Lidl gasi svoju Parkside liniju jer eto jadni samo gube niovac? Čuo sam tu priču na više mesta i uvek im rekao da ne lupaju gluposti. Prvo, niko neće da uloži toliko novac u kampanju sa Švarcijem, a da planira da u skorije vreme gasi brend. Drugo, sve vreme izbacuju nove modele u Nemačkoj, a ovde ide priča kako samo žele da rsprodaju zalihe. Ima jš, ali da ne smaram više moje mišljenje da će Parkside čak postati vodeći evropski a možda i svetski brend u narednih 10 godina.

Što se tiče onih baterija gore iskreno ja bih pre dodao još 1000 din i kupio 2 baterije od 4Ah nego jednu od 8Ah. Siguran sam da duže možeš raditi sa 2 od 4 nego sa jednom od 8. Da ne pominjem to da se baterije vema brzo pune i to da je ova od 8 dosta teža.
 
Poslednja izmena:
@dusanboss Da je to noviji model 4ah po toj ceni,onda je mozda i bolja kupovina 2x 4ah vs 1x 8ah.ALi to su stari tip baterija,stariji model celija u njima,nema sanse da su 2 takve bolje od jedne 8ah sa novijim celijama,tj baterijama,ili kako god se zovu...
Ta stari model 4ah je laksa za svega 20-30 gr od novog modela 8ah baterije,i skoro su istih dimenzija.
Noviji model 4ah baterija je velicine kao 2ah stari model,ona tanka.
 
Nazad
Vrh