Alati i radionice

Nisam radio sa hugong ali neko ko radi u firmi gde pretezno imaju kemppi i taj neki hugong pozitivna iskustva preneo o njemu...
 
Da li one patrone pune tovat masti mogu na svaku mazalici da idu ili mora bas neka namenska? Imam neku vasarsku i da ubacim tubu ne moze da gura mast jer je previse siroka guma i ne mkze da prodje kroz tubu. Mislio sam da kupim neku pneumatsku pa da znam sta da trazim.

Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
 
Па лепо, пише К(као) зубр,значи оригинална копија! 😇
Колико сам видео, "Kzubr" је само нека марка, баш као и "Royce" (плава је њихова боја; има чак и код нас апарата за заваривање те марке) , једне те исте кинеске фабрике са баш широким асортиманом производа. Сазнао сам то када сам гуглао име кинеске фабрике које сам видео на кутији неког "Kzubr" алата.
 
Ако наручиш контејнер од 40 стопа алата од њих, можеш да га добијеш у боји којој желиш и под марком "Крематор". Шта их брига - раде пос'о.

Има по Јутјубу гомила снимака са сајмова алата по Кини - то је тек лудило колике су количине произвођача.
 
Takva neka prica je bila jedno vreme sa einhel zutim alatom sto je prodavao wobyhaus. Posle je einhel batalio tog proizvodjaca pa je woby potpisao za svoju marku (womax). Ta roba stize na kontejnere i mislim da cena komada na vecu kolicinu izadje uglavnom i ispod 50% finalne cene u maloprodaji
 
Kupljena za 50e polovna.
Crevo i glava za mazalice obavezno. Ova na mnogo mesta neće moće da pridje, Takodje nemoj žaliti pare i kupi onu što ne mora da se drži. Pisali smo već o njoj ovde. Prodaje je čaln foruma, rezerne gumice dobiješ, ja sam zadovoljan. Znači mnogo jer ne treba 2 čoveka za podmazivanje.

Mada sad gledam ovu tvoju... gde je pištolj? Jel tu gore gde je ručka? Ako je tako to može praviti problem tako da ti i on treba (ako je tako konstruisana)
 
Inače da li je neko sklapao dosta okvira od drveta tipa prozori, vrata, komarnici. Skoro sam naučio da jačina četvrtaste konstrukcije (od npr. letava) ako je sa jedne strane prikačena na šarke mnogo zavisi kako se eventualna dijagonalna letva postavi.
E sad ja nisam stavljao dijagonalu već jednu letvu po sredini. Deluje to i ovako dovoljno čvrsto, ali imam jedan L profil viška pa bi da ga iskoristim. Koji ugao najviše trpi opterećenje?
 
Ja kupio to sto ne mora da sedrzi pa ne moze da pridje ovde onde pa procurilo dao pare nizasta, pa kupio opet neku glavu da se ne drzi pa se raspala i na kraju kazu lud popa luda i molitva sta kupiti pare nisu problem al kad pocne da curi okolo vise potrosim masti nego sto podmazem.
 
Inače da li je neko sklapao dosta okvira od drveta tipa prozori, vrata, komarnici. Skoro sam naučio da jačina četvrtaste konstrukcije (od npr. letava) ako je sa jedne strane prikačena na šarke mnogo zavisi kako se eventualna dijagonalna letva postavi.
E sad ja nisam stavljao dijagonalu već jednu letvu po sredini. Deluje to i ovako dovoljno čvrsto, ali imam jedan L profil viška pa bi da ga iskoristim. Koji ugao najviše trpi opterećenje?
Donji ćošak ispod šarke,pa dijagonala prema rukohvatu jer imas na sredini letvu
 
Imam malu sa glavom koja ne mora da se drzi.
Ova je za kabasta i pristupacna podmazivanja tanjiraca velika kucista,spremac i drljaca mnogo rotora,prvo podmazivanje sejalice....
Nemam kombajn i berac. Mast se druka na rucki na samom buretu.
 
Inače da li je neko sklapao dosta okvira od drveta tipa prozori, vrata, komarnici. Skoro sam naučio da jačina četvrtaste konstrukcije (od npr. letava) ako je sa jedne strane prikačena na šarke mnogo zavisi kako se eventualna dijagonalna letva postavi.
E sad ja nisam stavljao dijagonalu već jednu letvu po sredini. Deluje to i ovako dovoljno čvrsto, ali imam jedan L profil viška pa bi da ga iskoristim. Koji ugao najviše trpi opterećenje?
E da ,rijesen je misterij

29f8Rub.jpg
 
Nazad
Vrh