Alati i radionice

Na YT nekad deluje ubedljivo ali iskreno sam malo sumnjao, u nekim situacijama ne odise nekim velikim znanjem.
Sad je jasnije...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Učinio mi je uslugu,dok sam ga cekao iznervirao sam se i u medjuvremenu kupio wuth 180 ceo2 i video da kzubr nije los a wurt je odlican :)

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063895971753&mibextid=ZbWKwL
Moj je bio kod ovog majstora 12 meseci i vratio mi ga je nazad.Ima fcb. kanal sa dobrom pričom a rezultati kao i ja da sam ga popravljao. :)
Nisu bolji ni Mikron Sirig,odneo sam kardane od L200 i Hatata.Posle 13 dana javili su da nemogu remontovati kardan od traktora a za l200 se jos uvek čeka krst.Brzina im je vrlina :)
Moja preporuka je zaobidjite ih i idite u Srboauto kod člana Mirosti :ppozdrav:
 
Sada je 84000 sa pdv. Ovog meseca je i ona pilot radna jakna na akciji, 3000+pdv

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Mene ovaj konstrukcijski podseca na hugonga...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Za hugong kazu da je dobar,ali ja sam zavrsio sa kinezima.To je kao i sa automobilima,sve su marke dobre ali ipak svi kupujemo Švapsko auto :ppozdrav:
Nemoj misliti da kod wurth-a nema kineske robe, cak mislim da je veci deo tog brenda roba iz kine samo prolazi neke kontrole verovatno...
Ne bi me cudilo da je recimo taj aparat proizvod Hugonga a Wurth rebrendira.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kolega ima da kazem mini firmu, cnc obrada i bravarija, ima wurth aparate, kasnije poceo da uzima hugong, prema njemu bolji je hugong, imao je peh sa 300lcd padne mu boca za gas preko prikljucaka napred, za 3-4 dana servisiran aparat i vracen u firmu, za wurth je cekao vise od mesec dana, i to je bila radna reklaamcija a ne zbog nezgode..
 
A koji danas nije kinez?
Postoji samo bolji i lošiji kinez..
Lorch je prilično dobar, ali sigurno su i oni pretežno od kineskog materijala..
Prodaje ih Galeb group.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh