Alati i radionice

Meni isto tako jedna pusta na dnu, gumaica je losa. Moram kod nekog hidrulicara da potrazim.
 
Грејач расхладне течности са пумпом.
8b4eba795e8a0f9f527861656827eec1.jpg
50724af200b502b5154598eaabe0f149.jpg


Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Prije nekih 15-tak dana sam tražio lim 2mm. Na jednom mjestu tabla 1x2 m je bila 118Km. Na drugom mjestu sam kupio po 73KM. ali sam čekao da stigne.
Po tome vidim da oni koji imaju stare zalihe ne smanjuju cijenu. Čekaju da prodaju.
Nove narudžbe su dosta povoljnije i potrebno se raspitati.
 
Listam Lidlov katalog, od ponedeljka 18.12. biće skoro ceo program crnog alata na akciji, baterije sa punjacima i bez.
Koristim zelenu aku brusilicu non stop, pa cu sad verovano da uzmem i crnu, jer je navodno jos i bolja tako da super
 
Pre 10tak dana aku rende crno bilo 4 crvene. Imao sam ga u kolicima, pa vratio na tezgu...
Vidim sada će biti samo 6000....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ja sam pre desetak dana kupio onu malu pumpu za izvlačenje ulja iz auta, na 12V. Bila je ispod crvene. Nadao sam se da ću naći moment ključ ali ga nije bilo, pa onda kad sam već potegao do Vrbasa kupih tu malu pumpu. Nisam je još ni izvadio iz kutije.

Uzgred, kad je reč o alatu iz Lidla, nisam ga puno kupovao jer nema Lidl-a u mom mestu, jedino kad se zadesim u Vrbasu ili NS i kad mi je usput svratim do Lidla. Od onoga što sam kupio, do sad sam koristio par puta udarni odvijač (zeleni i manji crni) i šrafcigere. Šrafcigera imam dosta, uvek se kupi po koji na pijaci ili vašaru (jer ne mogu da odolim kad vidim kavlitetan za malo para), ali sam primetio da se u poslednje vreme najradije hvatam šrafcigera iz Lidla (bili su po 100 din/kom). Ne znam koliko su kvalitetni, ali mi nekako drška baš odgovara...
 
Ja sam pre desetak dana kupio onu malu pumpu za izvlačenje ulja iz auta, na 12V. Bila je ispod crvene. Nadao sam se da ću naći moment ključ ali ga nije bilo, pa onda kad sam već potegao do Vrbasa kupih tu malu pumpu. Nisam je još ni izvadio iz kutije.

Uzgred, kad je reč o alatu iz Lidla, nisam ga puno kupovao jer nema Lidl-a u mom mestu, jedino kad se zadesim u Vrbasu ili NS i kad mi je usput svratim do Lidla. Od onoga što sam kupio, do sad sam koristio par puta udarni odvijač (zeleni i manji crni) i šrafcigere. Šrafcigera imam dosta, uvek se kupi po koji na pijaci ili vašaru (jer ne mogu da odolim kad vidim kavlitetan za malo para), ali sam primetio da se u poslednje vreme najradije hvatam šrafcigera iz Lidla (bili su po 100 din/kom). Ne znam koliko su kvalitetni, ali mi nekako drška baš odgovara...
Tasto moj je kupio tu pumpu, kao da izvlaci ulje iz auta tj motora, on probao, pa zvao mene da mu pomognem i na kraju smo ipak morali dole na karter, nesto nam nije bas islo.
 
Ja sam kupio tu pumpu i ona je jedina stvar koju ne koristim iz lidla. Jako sporo vuce. Bukvalno kap po kap ide. Jednom sam probao i nikad vise :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh