Alati i radionice

Sistem grejanja odlicno radi. Temperatura sanitarne vode na max ali i dalje ne stize da je ugreje. Moram da prigusim izlaz vode kako bi stigla da se zagreje u izmenjivacu.
 
Jel problem neki da boca co2 , mala 5L , stoji vodoravno ? Imam neka kolica koja bi mi odgovarala za aparat i bocu , al jedino da stoji povezana vodoravno.
 
Зар не пратиш на часу, чак је и АВ морао да се ломата чак у УАЕ да би смањио удео CO2 u ваздуху.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Posle dugog trazenja majstora,palamudnenja lokalnih i redom...poslao dizalicu nekom dalje.
Bog te 15kg ima dizalica.
Naj manji problem je rastaviti ocistiti zameniti gumice
Ali ako je ostecen klip i treba mu metalizacija?
Ako je sediste ventila osteceno i treba mu obrada
Mislim da se to ne isplati!

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Naj manji problem je rastaviti ocistiti zameniti gumice
Ali ako je ostecen klip i treba mu metalizacija?
Ako je sediste ventila osteceno i treba mu obrada
Mislim da se to ne isplati!
Jedino ako je zardjala. Ovako teško tu ode nešto mimo gumica i semeringa.
Videce majstor sta joj je.
Nisam jos video dizalicu koja ima 25kg bez ulja i koliko ta kosta...tesko da de moze za par crvenih uzeti.
Pa malopre reče 15kg. Dok je vrati majstor naguraće ona na 105kg. :)

Kako se manifestovao kvar? Ne pumpa uopšte, upušta, proklizava? Koji je oblik, klasična boca ili? Jel ostala bez ulja? Jel si uspeo da izvučeš klip da vidiš u kakvom je stanju?
Ako je klip u redu mogao sam i ja da ti je sredim kako nemam poslao sad, al aj nesim hteo da se namećem, a i nisam profesionalac. Mada sam uspešno remontovao jednu manju svoju i jednu od drugara. Ako je klip oštećen pitanje koliko se isplati popravka.
 
Nema sta tu da se pokvari samo klipnjaca ako nije mehanicki ostecena.
Mislim da svaki hidraulicar moze pronaci odgovarajuce manzetne i gumice za svaku dizalicu...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Greskom tamo napisano 25kg, ima 15kg.
Ova je dole pustala ulje dizala je ali kad stoji iscuri ulje.
Na kraju od stajanja 1 kli je nekih 5cm korodirao za godinu dana kako je kisnula.
 
Nazad
Vrh