Alati i radionice

Unis Sarajevo drugar ima kamion na 2 mrtva akomulatora upalim
Ni jedan drugi to ne moze
Oni na KP su krsevi i djubrad

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Овај са слике имамо на послу ради радњу кад има струје у акумулатору.Кад је акумулатор празан немере упалити( фапови 13 су упитању).
 
Jel ima neko da radi servisiranje tih punjaca? Imam jedan stari ne znam koja marka, i punjac i aparat za varenje. Sad smo ga namestili samo za punjenje, pa bih ga malo sredio ako neko ima da to radi.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Већ 5 година ради.
cafddeb8de46c16e1ff13d8719e2b1c1.jpg
 
Verovatno je akcija do isteka zaliha cim je toliko popust. U utorak ih je bilo bas dosta u prodavnici u Loznici.
Imaju oni često te 50% popust akcije. Relano treba uzeti kad naletiš čak i ako ti ne treba. Prodaćeš i zaraditi makar 1000 din sigurno. Ovi preprodvci bezobrazni na KP ladno stave cene nekad skoro duplo od one koje su platili u Lidlu. Ne znam da li prodaju nešto po toj ceni ili probaju pa kako bude.

Inače čuo sam priču (drugi put) dal ovde ili od nekog ovako da Lidl hoće da ugasi Parkside liniju pa zato eto kao rasprodaju jeftino. Iskreno mislim da je to totalno BS (Za ljude koji ne znaju enkleski BS znači Bikovo Sranje- znači, isto mu dodje na sve jezike :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:)
Mozda je fora puštena od samog Lidl marketing tima kako bi ljudi kupovali. Nije mi logično da unajmuš Švarcija za reklamnu kampanju samo da bi ugasio liniju posle pola godine. Ne verujem da Švarci radi to na foru "Naši smo, Nemci smo! Odradiću ja to ovako, žrtva za svoj germanski narod (i ako je Austrijanac, al nama je sve to isto. Mada oni ne vole kad ih mešaš :))". Nego kad oćeš da te on reklamira odrešiš kesu i to dobro!
Jedino smo mi spremni da se žrtvujemo za svoj bratski slovenski narod mada taj narod nije ni siguran gde se naša država nalazi i pa ni ko smo mi tačno, niti je spreman da podnese bilo kakvu žrtvu za nas osim ako se to ne podudara sa njihovim ineresima ! Al nije bitno žrtvujemo se pa kako bude ipak su to braća pravoslavci. Mada kada dodje do žrtve za druge slovenske narode pa čak i pravoslavne nismo tako agilni. (Izvinjavam se zbog politike al ebiga ponelo me :))
 
Poslednja izmena:
Može li da se nabavi preko nekoga?Nemam sada baš vremena da idem u Nemačku ili Italiju po njega. :D Trebao mi je pre par dana na njvi, ugasio se traktor a akumulator kaput, ni da bekne.
 
Bas sam malo pre gledao klipove po YT. Malo čudo
Mada čuo sam za to i pre, ali nikakvo iskustvo za veće mašine. Videcu mozda i to da nabavim za startovanje, punjac svakako imam sa startom, ali nije dovoljan kad je akumulator skroz prazan.
 
Tog goolo-a i hompow-a(malo jaci od njega) nema nigdje na zalihi online, sve rasprodano.
 
Bio je slican starter u wirtu pre par god, ali i cena oko 300e.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh