Alati i radionice

Dobro sad svako zna svoje potrebe i mogućnosti ovi aparati rade svakako dobro i ako se nešto desi popravi se. Ja sam samo izneo svoje mišljenje i predlog, nije velika razlika u ceni skuplji jesu ali se dobija tačno ono što se plati i postoji ustanovljena kontrola kvaliteta u proizvodnji. Dosta radionica koristi Kzubr aparate i zaradili su pare sa njima ali baš zbog odsustva kontrole u proizvodnji može da te zapadne loš primerak..
 
Iskreno još nisam čuo da se neko žalio na kzubr aparate. A znam dosta ljudi koji ih imaju. Još jednom kažem, za te pare više nego odličan aparat...

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Sad sam gledao, razlika dve crvene, taman ti kablovi...
Kzubr u prednosti sto mogu da ga pokupim u radnji, veceras cu guglati, ako budem mogao da nadjem hugong negde da ga uzmem licno na teritoriji Bg, to ce biti to.
Ovako neke stvari ne volim kurir da mi donosi ako ne mora.
Pisao sam pre u jednoj temi da sam gledao kako lik baca pakete po kombiju dok je trazio moj u kamari...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Zna li neko gde u lidlu ima da se kupi aku brusilica ?u Vs i Pa nema.
Teško u VŠ. Ja sam jurio crnu i nisam uspeo. Mislim da su mi rekli čak da nisu ni imali. Ja popizdeo i kupio sa kupujem prodajem. Bila je 1000 din više. Mislim da je bilo 8000, a u lidlu 7000. Nekorišćena, sa računom. Vidim da ima i sad za 8 k na kupujem prodajem. Bude ih više kad su na prodaji u lidl. Čak sam našao jednu za 7500 al sam zakasno da je naručim.

Mislim 1000 din nije strašno. Toliko te košta i da odeš do VŠ ako ideš samo zbog toga. Još cimanje ujutru i na kraju vidiš da to što želiš nema :). Mislim da sve to vredi 1000 din. Nego nerviraju me preprodavci koji za svoj trud jutarnjeg odlaska do Lidla žele da naplate 4000-5000. Od njih ne bih iz prncipa nikad uzeo.
 
Konkretno, Hugong inverter EXTREME 160 hobby ima plastični kofer tako da nema opasnosti od oštećenja prilikom transporta ima kablove od 3m a košta 2 crvene više od Kzubra
Pa ok ali ako mi je usput sto da ne pokupim sam iz radnje.
Pala je odluka na pomenuti Hugong.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jesto ovo da stari kzubr crveni mig\mma kombo rade extra,bas taj kod jednog lika sto radi bravariju jos radi jedino polikabl zamenjen...ko zna sta sve zavario sa njim e za novu seriju isto tog kombo-a ne znam koliko dobri...a nov 400 samo mma imam i radi dobro.Ne znam sad tacno ali 4mm bazicnu e dur 600 sam terao na oko 220-230 po displeju jer ne treba neko uvarivanje ali naravno nije za to...
 
Jel ima neko ovakav Kzubr, interesuje me kako su se pokazali, planiram da pazarim...
Novi model, samo mma, mig mi nije potreban...
Stari model 400a sa mma i mig ima drugar u radionici, koristi se skoro svakodnevno, radi par godina bez greske vec.
Da zanemarim taj njegov primerak, za svaki koji znam, ljudi imaju samo reci hvale...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Imam ga ja, kupio jer me mrzi da vucaram JASIC i bocu.Otplatio se posle prvog posla, evo ga radi i dan danas bez greške.Venčan sa 2.5 nema da štucne.

Navarivao sam i kašiku sa 4 ali to mu je već previše, ali ako ne žuriš može i to.

Kablovi su kratki, Al prvo što ćeš da zameniš su klešta za masu, bolja stavljaju na start kablove :D

Ukratko za te pare svaka kuća treba da ima po jedan :ROFLMAO:
 
Sta od Co2 aparata kupiti u ovom cenovnom rangu,i kakav je ovaj MarPol,jel to ima jos neko ?.Mislio sam prvo uzeti nesto skuplje od ovih boljih kinezara hugong,jasic i slicni za 600-800eur koje je vec neko kupovao od clanova foruma,ali u planu mi je trofazna struja da se uvede u nekoj bliskoj buducnosti i onda cu definitnvno uzeti neki polovan industrijski trofazni.Mislim da mi je ovo puno bolja opcija nego sad da bacam pare na malo bolji aparat za varenje....Pogotovo sto specifikacije ovih aparata monofaznih od skoro hiljadu eura nisu ni blizu polovnih industrijskih trofaznih slicnog cenovnog ranga.

 
Ja već godinu dana imam tog najmanjeg Hugonga. Nije nešto radio, možda kutiju elektroda je potrošio ali radi posao dobro. Dobro rade i ti Kzubrovi, probao sam ih par elektroda ali mene lično nervira ta nerealna amperaža na displeju zato što treba prvo probati kako radi pa štelovati.
 
Jel ima neko ovakav Kzubr, interesuje me kako su se pokazali, planiram da pazarim...
Novi model, samo mma, mig mi nije potreban...
Stari model 400a sa mma i mig ima drugar u radionici, koristi se skoro svakodnevno, radi par godina bez greske vec.
Da zanemarim taj njegov primerak, za svaki koji znam, ljudi imaju samo reci hvale...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Za 2 crvene razlike HUGONG
ne vredi rizikovati

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Sta od Co2 aparata kupiti u ovom cenovnom rangu,i kakav je ovaj MarPol,jel to ima jos neko ?.Mislio sam prvo uzeti nesto skuplje od ovih boljih kinezara hugong,jasic i slicni za 600-800eur koje je vec neko kupovao od clanova foruma,ali u planu mi je trofazna struja da se uvede u nekoj bliskoj buducnosti i onda cu definitnvno uzeti neki polovan industrijski trofazni.Mislim da mi je ovo puno bolja opcija nego sad da bacam pare na malo bolji aparat za varenje....Pogotovo sto specifikacije ovih aparata monofaznih od skoro hiljadu eura nisu ni blizu polovnih industrijskih trofaznih slicnog cenovnog ranga.

Probao sam svasta i kupovao svasta i na kraju vec 4_5g njakam LORCH 280A kupljen polovan kod mene trosi 2 kotura 15kg mesecno ja sam prezadovoljan!!
Pobedio je i Varstroj 230 i DECA 250


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Sta od Co2 aparata kupiti u ovom cenovnom rangu,i kakav je ovaj MarPol,jel to ima jos neko ?.Mislio sam prvo uzeti nesto skuplje od ovih boljih kinezara hugong,jasic i slicni za 600-800eur koje je vec neko kupovao od clanova foruma,ali u planu mi je trofazna struja da se uvede u nekoj bliskoj buducnosti i onda cu definitnvno uzeti neki polovan industrijski trofazni.Mislim da mi je ovo puno bolja opcija nego sad da bacam pare na malo bolji aparat za varenje....Pogotovo sto specifikacije ovih aparata monofaznih od skoro hiljadu eura nisu ni blizu polovnih industrijskih trofaznih slicnog cenovnog ranga.

Ja imam varstroj "varming 1700" trofazno-monofazni, može kako hoćeš....
Kupljen pre 20tak godina nov u mađarskoj, tada je bio plaćen mislim 550e bez boce.
Eto ga radi 20 godina bezprekorno....
Mislim da neki varstroj možeš naći za povoljne novce danas, a dobri su aparati....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Imaju i ti jeftini 100 evra +\- aparati prednost...zavrsavaju posao a slucajno da padne sa krova ili nesto ko ga j--- kupis drugi.
 
Nazad
Vrh