Alati i radionice

Trenutno nema, bude jednom godišnje u Lidlu i brzo se proda

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Aku udarni odvijač Parkside iz Lidla ove jeseni nije položio test. Menjao sam točkove na autu koji sam kupio letos i nijedan od 20 šrafova nije uspeo da odvrne.
 
Aku udarni odvijač Parkside iz Lidla ove jeseni nije položio test. Menjao sam točkove na autu koji sam kupio letos i nijedan od 20 šrafova nije uspeo da odvrne.
Već sam pisao da sam od tri koje sam uzimao, sva tri vratio jer to jednostavno nije to.
Motor sa četkicam nemože da tera toliki moment i jednostavno to je mašina iz koje se prinudno izvuklo da kao bude akku odvijač od 400Nm.
Kasnije sam kupio brushless Onevan sa alija za slične novce koji koristi makita baterije i sada je to dosta bolje.
 
Ovo je verovatno zavrtano sa nečim jačim. Mada na drugom autu je bez problema odvnuo, kao i na traktoru po potrebi.
 
Aku udarni odvijač Parkside iz Lidla ove jeseni nije položio test. Menjao sam točkove na autu koji sam kupio letos i nijedan od 20 šrafova nije uspeo da odvrne.
Taj ako ne moze da odvrne onda je na granici kidanja sraf...sraf 12 mm sam pokidao sa njim.Ja sam zadovoljan...pokoji ako bas ne uspe da odvrne taj je bas muski zategnut.a brusilicu cekam vec godinu dana,pa nikako.
 
Ja sam kidao m10 kao nista sa njim, m12 ne secam se ali mislim da nisam uspeo da otkinem nikad, mada ne volim da ga forsiram ako ne ide...
Meni zavrsava posao i za sad zadovoljan.
E ja sam brusilicu uzeo kad se pojavila pocetkom godine, jer sam znao da cu morati da cekam posle mozda i godinu dana...
Ne znam zasto im je ta politika takva, zasto alat ne drze non stop na stanju.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Немају места да то стално држе у рафовима, али код нас немају ни онлајн продавницу, па да купиш шта ти треба у време кад теби треба.

Ја сам пустио пелцер ћекајући мали дихт-абрихтер. Био претпрошлог новембра и од тада - кића.
 
Jel ima neko ovakav Kzubr, interesuje me kako su se pokazali, planiram da pazarim...
Novi model, samo mma, mig mi nije potreban...
Stari model 400a sa mma i mig ima drugar u radionici, koristi se skoro svakodnevno, radi par godina bez greske vec.
Da zanemarim taj njegov primerak, za svaki koji znam, ljudi imaju samo reci hvale...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Немају места да то стално држе у рафовима, али код нас немају ни онлајн продавницу, па да купиш шта ти треба у време кад теби треба.

Ја сам пустио пелцер ћекајући мали дихт-абрихтер. Био претпрошлог новембра и од тада - кића.
Pretpostavio sam da je zbog mesta, moglo bi se naci drugo resenje da im je u interesu da prodaju, mogli bi jedan dan u sedmici recimo da iznesu po par alata...
To izgleda kad im stigne kontigent iznose.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jel ima neko ovakav Kzubr, interesuje me kako su se pokazali, planiram da pazarim...
Novi model, samo mma, mig mi nije potreban...
Stari model 400a sa mma i mig ima drugar u radionici, koristi se skoro svakodnevno, radi par godina bez greske vec.
Da zanemarim taj njegov primerak, za svaki koji znam, ljudi imaju samo reci hvale...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ovo je aparat od 150-160a, zar nije bolje kupiti Hugong, WTL ili Jasic iste snage
Imaš na YT onog lika iz Leskovca što popravlja aparate mislim da baš ima video o ovom modelu
 
Poslednja izmena:
Znam za realnu Amperazu.
Oni su skuplji od ovog, misljenja sam da je slican kvalitet.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Znam za realnu Amperazu.
Oni su skuplji od ovog, misljenja sam da je slican kvalitet.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Uz ovaj kzubr dobiješ kratke kablove od 16 kvadrata i loša klješta za masu sve ovo ćeš morati brzo da zameniš a što se kvaliteta tiče boli su sigurno i imaš garanciji 2g.
 
Za kablove nisam znao.
Ima i ovaj garanciju 2 god na sajtu sa linka.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Znam za realnu Amperazu.
Oni su skuplji od ovog, misljenja sam da je slican kvalitet.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Imam ga ja već 2 godine, radi savršeno. Naravno kablovi su bili loši i odmah sam zamenio da valja.
Za realnu amperažu neznam ali znam da ide do 400 na displeju.
E sad, na 180-200 topi elektrodu 3,25 kao od šale a bogami i materijal okolo. Zavarivao sam sa 4,5mm elektrodom sa njim bez problema na nekih 320 šta već čega na displeju.
Uopšteno za te pare aparat više nego odličan...
e5f47e82b18f25b4005c282f7db0731c.jpg


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh