Alati i radionice

Ma dešavalo se i kod nas sve i svašta... Nekad bez štete, a nekad i ne... Sreća niko nikad nije nastradao...
Ja se razmišljam da na sve prikolice stavim lanac kao osiguranje, video na yt da ima kod amerikanac, kod evropljana nisam primetio,a nije loša stvar...
 
A naježim se kad vidim da neko ne koristi osigurač na klonu... Ja baš vodim računa i opet se nekad desi da ga nema, odma me oblije hladan znoj
 
Nekada davno ,ako sam zapamtio ,prikolica je morala da ima lanac kao sigurnost.Nije mogla da prođe na tehnički, ako nema lanac .Ako ima neko stariji ,možda se seća?
 
Cale vukao prikolicu sa dzipom nekim, policija ga njakala zbog lanca i morao da namesti...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Drugari,nameracio sam se da farbam kapiju kompresorom,imam onaj mali prdavac 24l spor jeste ali sluzi svrsi.problem mi pravi odvajac kondenza koji sam kupio na najlon pijaci kod Rusa.Nista kondenza ne skuplja,u bocici bude 2 3 kapi a ovamo na pistolj mi pljuje vodu.narocito veceras kad je napolju hladnije.sta bi mogao biti problem?
 
Drugari,nameracio sam se da farbam kapiju kompresorom,imam onaj mali prdavac 24l spor jeste ali sluzi svrsi.problem mi pravi odvajac kondenza koji sam kupio na najlon pijaci kod Rusa.Nista kondenza ne skuplja,u bocici bude 2 3 kapi a ovamo na pistolj mi pljuje vodu.narocito veceras kad je napolju hladnije.sta bi mogao biti problem?
Moguće da je problem u samom Separatoru (Odvajač) kondenzata.
Uzmite malo kvalitetniji (Jeste da platite skuplje ali dobijete garanciju i fiskalni račun a pritom radi kako treba👍).
 
Da li neko ima iskustva sa ovim pneumatskim mazalicama kako su se pokazale?
Imam je ja već par godina,za sada radi odlično,skinuo sam postojeće crevo koje je dosta debelo i kruto i stavio neko staro tanje i duže od perača pod pritiskom.Umesto krute glave koja je došla sa njim stavio savitljivu sa stare dekalamit mazalice od 40-50cm dužine.
Kod vas je to nešto poskupo,kod nas su oko 90-100 €...
 
Da li bi mi mogao tko nabaviti broj od Bsb Božić iz Bijeljine?Broj mobitela mi treba da mogu se viberom cuti sa njima!
 
Drugari,nameracio sam se da farbam kapiju kompresorom,imam onaj mali prdavac 24l spor jeste ali sluzi svrsi.problem mi pravi odvajac kondenza koji sam kupio na najlon pijaci kod Rusa.Nista kondenza ne skuplja,u bocici bude 2 3 kapi a ovamo na pistolj mi pljuje vodu.narocito veceras kad je napolju hladnije.sta bi mogao biti problem?
Neverujem da je to voda. Nema tu toliko da izbacuje konstantno. Koji pištolji imaš ? Kakvo crevo. Meni ovo više liči da ti pištolj ne radi kako treba.
 
Neverujem da je to voda. Nema tu toliko da izbacuje konstantno. Koji pištolji imaš ? Kakvo crevo. Meni ovo više liči da ti pištolj ne radi kako treba.
https://www.kupujemprodajem.com/ala...s&utm_campaign=social_share&utm_content=oglas ovakav je odvajac.Radim sa farbom irkom 3u1 nova antika fina.pistolj je hvlp iz woby hausa 3000 din dizna 2.0.ono sto sam farbao preko dana je lepo ispalo a ovo sto sam probao uvece ima male plikove,tacno se videlo kao kapljice vode da izbacuje.cak po malo i sa pistolja kapne cista voda.Crevo je 10m dugacko 8 mm precnim.Nemoguce za sat vremena rada da skupi samo par kapi vode.
 
https://www.kupujemprodajem.com/ala...s&utm_campaign=social_share&utm_content=oglas ovakav je odvajac.Radim sa farbom irkom 3u1 nova antika fina.pistolj je hvlp iz woby hausa 3000 din dizna 2.0.ono sto sam farbao preko dana je lepo ispalo a ovo sto sam probao uvece ima male plikove,tacno se videlo kao kapljice vode da izbacuje.cak po malo i sa pistolja kapne cista voda.Crevo je 10m dugacko 8 mm precnim.Nemoguce za sat vremena rada da skupi samo par kapi vode.
Mnogo ili malo razredjivaca ali antika se svakako izravna kada se osusi
 
Nazad
Vrh