Alati i radionice

Ubodna testera mozda,lisicarka nije toliko precizna i list testere je prevelik.Ja bi busilicom to odradio i turpijom ili stepenastom burgijom i ubodnom testerom.
 
Ubodnom testerom cu, eventualno malo popraviti turpijom. Samo jos da stigne sa alija termostat i bice dobro
Hvala kolege!
 
Juče bio u lidl vidim aku bušlica-šrafilica crna, piše AKCIJA 4999. Nije mi baš neophodna ali dobro bi mi došla pogotovo za te pare. Kad sam došao kući vidim da sam je kupio po reglarnoj ceni od 5000. Koliko poznajem zakon ovo nesmeju da rade.
 
Crna bušilica-šrafilica je išla oko 7-8k uglavnom, za 5k nikada nije bila do sada koliko ja pratim Lidl ponudu.
Ne znam u čemu je problem

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Moraš da aktiviraš kupon na aplikaciji i skeniraju na kasi QR kod sa Lidl aplikacije da bi ostvario popust.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Crna bušilica-šrafilica je išla oko 7-8k uglavnom, za 5k nikada nije bila do sada koliko ja pratim Lidl ponudu.
Ne znam u čemu je problem
7000 din. Problem je u tome što je iznad kofera stojala fluorescntno narandžasta cena na kojoj je pisalo AKCIJA !!! Aku bušilica 4999din! Kada sam platio vidim da nije 4999 već 7000. Zato sam je i uzeo jer i ja znam da se kreće oko 7k.
Ne verujem da je to što sam video cena od nekog drugog proizvoda je ničega okolo nije ni bilo od alata sem tog jednog kofera sa bušilicom, a okolo su bile ove sitnarije (ništa preko 1000 din). Sledeći put moram da slikam ako se nešto slično desi. Sad se dvoumim dal da je vratim ili zadržim.
Moraš da aktiviraš kupon na aplikaciji i skeniraju na kasi QR kod sa Lidl aplikacije da bi ostvario popust.

Ozbiljno? ... Evo sad i ja vidim da je na popustu 28% na aplikaciji sa kupnima što bi bilo to. Što je najgore mislim da imam dovljno kupona da ga aktiviram. Kako uostalom to ide? Možeš aktivirati sve popuste sem onih koji su zamagljeni ili? Instaliro sam aplikaciju, al nisam obraćao požnju jer su mi popusti na prvi pogled delovali mizerni.

U svakom slučaju to je trebalo da bude naglašeno pored cene. Ili da mi je bar kasirka rekla, ali ne, rekla mi je (doduše ljubazno) da uz bušilicu ne ide baterija, što znam vrlo dobro , ali ne i ovo što nisam znao.

Edit: Baš mi se neda. Piše "ističe za manje od 24h". Što verovatno znači do večerasu u 00.00. :(

Dobro, ništa bitno. Nije mi žao tih dve crvene, ali mi je krivo što reklamiraju nešto ... da kažemo polu lažno. A ovo mi je već koji put da me dovedu u zabludu koju vidim tek kada kući analiziram račun.

Sad nešto razmišljam... Ja bih mogao sutra da odnesem bušilicu da je vratim pa da mi ponovo kuca sa popustom ? I ovako treba da idem do lidla.

Edit: Baš mi se neda. Piše: "ističe za manje od 24h". Što verovatno znači do večeras u 00.00.
 
Poslednja izmena:
Vrati, možeš u roku od 30 dana da je vratiš. Instaliraš aplikaciju i aktiviraš kupon i uzmeš drugu za 5000.
03e13eed586fdecde7babfc7cf4696fe.jpg


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Alat za izbijanje kajli sa nosom, izgleda kao srp, da li ima negde da se kupi? Ili da ga pravim?
 
Taj izbijač ima svaki claasov kombajn, fabrički dolazi ako neko usput ne ukrade. I nije kao srp već ravan klin. Inače ja peibao par puta da pravim alu bezuspešno. Ni jedan nije poslužio svrsi, ili se iskrivio ili pukao. Treba baš dobar materijal i dobro okaliti...

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ne mora biti zakrivljen, ja sam napravio prav. Isekao i obrusio od jednog starog pajsera za nameštanje guma. Poslužio i služi i dalje skidao klinove i na prikolici za stajnjak. Postoje i zakrivljeni bolji je manje oskače i bolje naleže ali ga je teze napraviti
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh