Alati i radionice

Ne to mi treba zbog nepristupcnog mesta,ne mogu prici obicnim kljucem,jedino ovo moze.Znaci ovakav kljuc,dugacki produzetak onaj za nasadne kljuceve i na kraju kruta poluga za iste kljuceve.
Video sam manje kljuceve po netu i ti setovi,ali nista u broju 27-32 ,sve su manji do 22 ili 24,zaboravio sam sad....
 
Gde ima ovakvi kljucevi da se kupe ?,treba mi 27 i 32mm.
Imate ovako nešto (Kod nas nisam uspeo da nađem)




*Ima rešenje i za taj "problem" uzmete neki stari vilasti ključ (27 i 32mm), isečete ga na željenu dužinu, odnesete ga kod nekog da vam laserski napravi kocku u sredini i to je to 🙂😀.
 
Poslednja izmena:
To sa prvog linka mi treba,ali prihvat 3/8 je slab za 27+mm kljuc ,to bi puklo odma.To mora biti na prihvat 1/2 ili jos bolje 3/4.Ma bas nisam ni ocekivao da to ima u ovom srbistanu,napravicu ja od kljuca tako nesto na kraju.
 
Majstori, da li se neko razume u ventile za CO2 boce. Kad je zatvoren sve normalno drzi, ali kad otvorim da pustim gas on ne ide samo kroz crevo vec izlazi vani pored stubica ventila i gubim gas. Rasturio sam ga i vidim da su se gumice raspale. Zna li neko kakve tu gumice idu ili sta vec ide? Hteo sam nov da kupim, medjutim u radnji mi rekose da ovaj moj nije standardan.
site to upload photos
 
Ok navoj znamo kako izgleda,to strugar lako napravi.Ali kako izgleda taj deo sto ide po navoju,jel to kao obicna matica,sa isto 2 navoja ili kako to ide ?.
Lakse ti je napraviti taj sistem kretanja lijevo desno linearno pomocu 2 lancanika i lanca , pogledaj kako welger prese pokrecu spagu kad namataju rolo bale, za to ti treba samo bravarija da to napravis , netreba usluge obrade, neko je i taj video sa lancom stavio mislim 2 video.
 
odnesete ga kod nekog da vam laserski napravi kocku u sredini i to je to
Znači ljudi rade to? Meni još uvek treba ta kocka (napravio sam deo za Parkside stubnu bušilicu koja je kupljena sa greškom) znači samo treba da mi neko izbuši kucku ili heksagon 8X8 mm. Značu postoje laserski alati koji to rade (mislim to sam već predpostavio). E sad, traba mi neko ko će mi to uraditi po razumnoj ceni. Kolku cenu mogu da očekujem za takav posao? debljina matreijala kroz koji treba da se buši je nekih 10mm
 
Trenutno akcija.
Mislim da Mirosti ima ovakav.
Ja sam jos pre hteo da uzmem sebi, isto bio na akciji ali kad sam dosao u Woby haus jedino njega nisu imali.
Pokusacu opet da ga ulovim.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Moj kolega kupio ovakav samo je onaj još jeftiniji žuti "Strong"120A isto u WH. napravio celu ogradu sebi oko kuće garancija 2 godine kaže da radi dobro, u svakom slučaju bolje ovaj sa garancijom nego neki aa kp bez garncije
 
Deki, traži da ti pošalju iz radnje u kojoj imaju na stanju.
Šteta da ne uzmeš. Za te pare nema bolje sigurno+garancija 2 godine.
Strong nije ista klasa..
 
Kako se označavaju kuglični ležajevi koji su ovalni na vanjskoj košuljici?
Samopodesivi u kućištu.
 
Probaj sa UC ako ces samo lezaj, druga dva slova oznacavaju kakvo je kuciste. Valjda... :)
Izmenio sam...
Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Po izgledu to su ti ležajevi ali kako odrediti dimenziju?
Označavaju ih sa UC 207, uc 214 i tako neke oznake. Meni treba 40x 80 a da je takvog oblika izvana.

Pronašao! UC 208.
Hvala
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh