Alati i radionice

До скоро нисам знао да постоји, продавац не зна шта је, а тражи 1000 динара. Купио сам још неке урезнице тако да је она дошла око 300.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
,,Ks tools" u hrvatskoj ih prodaje i wurth u bosni,zgodan alat. Imamo ih u radionici,spasle nas par puta,samo cene novih malo bezobrazne.
 
Kod nas je to stajalo na polici bar 20 godina, nikad koristeno a sad i zagubljeno. Jedino sam ja kao manji par puta turpijao drvo sa njom.
 
Danasnji pazar 3/4 prihvat 1050 njutn metara
dbdeb94de1bb4855b6f6626b3b3e5e6e.jpg


Sent from my moto e(7) plus using Tapatalk
 
Nisam imao prilike da ozbiljno radim sa bosovim odvijaćem pa nemam neka lična iskustva al jel to nije malo snage za takav prihvat?
 
Parkside na nekim aku alatima ima mrezicu sitnu na tim otvorima za hladjenje,sramota da to nema Bosch,Makita i slicni brendovi.
 
Milvoki na brusilici isto ima mrezicu i to neku izmenljivu i dobijaju se 2 al zato udarni odvijac u sebe uvuče boga oca đubreta.
Jedva su mi priznali garanciju kad je elektronika na njemu crkla jer je navodno uvukao ulje u sebe kroz otvore za hlađenje i zbog toga je crkla.
Tražili su mi 36000 za popravku sve dok ih nisam pitao prosto da li je negde naznačeno da pištolj ne sme da radi tamo gde ima ulja i dal je to moja greška ili njihova što imaju "konstrukcijsku gresku".
 
Mozda nekima mrezice jednostavno nisu ni potrebne. To me podseca na motorne testere STIHL i HUSQVARNA. STIHL potrosi 2-3 rezervoara goriva, a filter vazduha bude sav prekriven sitnom piljevinom. HUSQVARNA potrosi nekoliko puta vise goriva, a filter vazduha jedva nesto malo piljevine ima na sebi. Sad STIHL moze da stavlja mrezice, a HUSQVARNA jednostavno nema potrebe za tim.
 
Svi ti alati imaju elektroniku,lezajeve,rotore,statore,i sta vec ,te mrezice mogu samo produziti vek tih masina,a ocigledno to proizvodjacu ne bi odgovaralo valjda.
 
Nisam imao prilike da ozbiljno radim sa bosovim odvijaćem pa nemam neka lična iskustva al jel to nije malo snage za takav prihvat?
Nebojsa 100


Nije to ni mala snaga,1050 njutna na zavrtanju i 1700 na odvrtanju
Meni odgovara za moje potrebe a i sav aku alat mi je bosh pa i zbog baterija kupujem isto

Sent from my moto e(7) plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh