Alati i radionice

Ako planiras da kupujes onakvu kao holzman, dodaj malo para i kupi profi masinu. Mala je razlika u doplati, a prednosti na forte ogromne
Ja sam skoro uzeo amadinu trakastu testeru sa dodavacem, sece 250mm bas ozbiljna masina
Svaka cast kako su je konstruisali, bas kvalitetno napravljena, ali zato i jeste cena nove izuvanje
 
Ako planiras da kupujes onakvu kao holzman, dodaj malo para i kupi profi masinu. Mala je razlika u doplati, a prednosti na forte ogromne
Ja sam skoro uzeo amadinu trakastu testeru sa dodavacem, sece 250mm bas ozbiljna masina
Svaka cast kako su je konstruisali, bas kvalitetno napravljena, ali zato i jeste cena nove izuvanje
Ne radi se o parama vec sto meni onoliko cudo nije potrebno. Vecinom secem do fi60-70, a nekad, nekad fi150. Cevi 100x60 ili 120x80, UNP 100-120. Cini mi se da bi za to bila dobra i ona holzman ili da trazim neku starinsku slicne velicine.
 
Mozda i nisam, jos zvecka lanac tj nije prosao kroz rezervoar🧐 Imam jos jedan da cistim pa prelazim na drugi :),na agregat pa posle i na skuter.
 
Nazad
Vrh