Žetva 2013.g

Sinoc mi kaze kolega iz susednog sela da su poljoprivrednici u njihovom selu za dva dana zetve nakupili 850.000 din (koji se sigurno zna) kazni od policije.Neregistrovano vozilo 30.000 din i 6 poena.
Uspesna zetva!:udri::udri:
 
Gledam slike, nisam video da ljudi stavljaju varnicarke na auspuhe traktora. Jel obaveza stavljanje istih, il je to na nivou dobre volje paora.
Ja sam bogami montirao na sve svoje traktore, i ne skidam ih dok suncokret ne ovrsem.
 
Kod nas nikog iz žetve nisu zaustavljali.Šta više čak je na lokalnom radiju non-stop išla vest da policija neće uznemiravati učesnike žetve.Apel je bio da se ne konzumira alkohol i da sve mašine koje su učesnici žetve moraju biti ispravne.Mislim da na opštinskom nivo nije bilo ni jednog incidenta izazvanog od učesnika žetve.
 
Ej sve nas spasava ta magistreli Beograd-Timisoara,da nije nje sedeli bi oni po selima, nego ovako tamo prave lovu nece da sitnicare u Ferdin i Seleus.
@ida, vi ste na toj magistrali, znam nije vam sve jedno :ppozdrav:
 
@BOKIBOLE

Dobio si potvrdu od Bunje derana.

@grunt

Ne znam tacno, oko 4t/kj, mozda i malo jace. Nije moja psenica pa se nisam previse interesovao za prinos. Znam samo da je radjena puna agrotehnika.
 
E di bre jelen kad se zna da je lav car piva .:osmeh:

- - - - - - - - - -

Nije rogonja vise to sto je bio ,kazu ljudi zimi pi pivo a leti rakiju i vino ,posto svi leti navale na pivo automatski gubi na kvalitetu .:haha::osmeh:spavam:{{

- - - - - - - - - -

Jeste off ali zetva bez piva nejde.
 
evo i ja sam zavrsio sa zetvom sad sledi kuci malo igranja oko selektriranja i onda prodaja , Jeste da ovo nije zito nego..nesto drugo al zetva je zetva:cao:
 
Poslednja izmena:
mi smo na "pauzi" zbog vlage
img20130703204338.jpg
img20130703204301.jpg
 
Nazad
Vrh