Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Extra ti je detelina Roberte.Ja sutra idem uslužno da kosam a ne znam kada ću moju tek je počela da cveta a popadala u crnu zemlju biće bala ko u priči.Inače danas bio kod šuraka na slavi.
 
pali prvi otkosi deteline
Post je spojen: [time]1247430972[/time]
_________________________________________________
72rr6d.jpg
evo malo otkosa deteline od danas
 
danas sam sredjivao alat u radionici i posle toga isao u atar da obidjem graskove,grahorice,sirkove i kukuruze i mogu reci da sam odusevljen kako kukuruz napreduje u tri put oranoj njivi i ove godine ce da rodi maximalno i samo jos da mu i cena bude maximalna bice jos bolje ::namigivanje:: :ppozdrav:
 
danas zavetina opet jeli pili prepodne kosili detelinu jer nije crveno slovo
2prcydg.jpg
iqk0ua.jpg
ovde nije vrseno ni pola sutra krecem opet usluzno i moje ceo dan !! :ppozdrav:
 
danas sam radio u basti brao jari mak i onda cistio bastu od korova i sve to onda zapalio :D
i onda malo bio na forumu i odmarao kuci ::suncanje:: ...sutra idem da vrsim 2 hektara graska junior jer je vec idealno vreme za njegovu vrsidbu i nadam se solidnom prinosu :ppozdrav:
 
Pokosio 5.5KJ deteline , strašno kako je narasla to skoro nije bilo . Samo da ne pokisne jer javljaju za četvrtak prolazno naoblačenje . Upresovao i doneo nešto slame kući . :cao:

2r3fk20.jpg

dnkity.jpg
 
upravo me zvao gazda on je na terenu,sutra pocinju zetvu repice i zita na oko 220ha,pici JD 1450cws i jos 3 stigla kao pojacanje,5 kamiona i 3 traktora sa tandemkama,sator na njivi razapet..(lane je bilo 8 vojnickih kreveta i jos mesta za sto,agregat i sve ostalo :cool:
a ja ne mogu da idem :udri: :udri:
 
Evo sta smo danas radili... 750 bala upresovao, natovarili i slozili u kamaru!
1zdccj9.jpg


1rs10o.jpg

Ovo je slama sa 10 jutara..
@ Kish
Radio sam i ja takvu! 6-7 bala na duzi 400m
 
@mytoo
bilo oblacno?
:haha:
nemoj zezati to je slika od juce,
pa danas se videla vikendica na fruskoj gori,koliko je bilo vedro.
 
uh,mi smo imali problem sa polegotinom na nekim mestima inace kombajn zmaj 133 a nismo stavili podizace,moras vitlo skroz dol pa na kvacilo pa nemoz smanjiti varijator jos manje nego sto moze,pa kosa zapne pa ovo pa ono ::lose:: .najbolja stvar su podizaci a njih cemo sad staviti kad budemo radili graoricu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh