Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da da kazem ja moj komp je nepoderiv ko stari john deere a nema ni kompreije u njemu :haha:
inace moj komp ima preko 20000radnih sati i jos uvek igra
 
Danas sam kuvao zeciji gulas u kotlicu! I naravno redovno smo ga zalili spricerom :ppozdrav:! Osim toga nisam radio nista! NEDELJA JE!!
 
ja sam se upravo vratio iz atara i bio malo da obidjem kakvo je stanje useva i svuda je jos blato i velka vlaznost zemljista i nista se nemoze raditi a i psenica je vec pustila klicu u klasu tako da se dobro vidi i to ce sad da se osusi i od toga ce prinosi biti smanjeni,dok je kukuruz i soja u dobrom stanju a kukuruz je u fazi pustanja metlica i intenzivnog porasta a soja vec polako pusta mahune i obecava dobar rod kao i kukuruz samo zito nece da da najbolje prinose ali jbg njiva jednom mora da te postidi...
 
Išao da preselim pčele na u Stapar na suncokret, međutim nismo uspeli zbog blata na poljskom putu. Ko ima žito neznam kako će ga tamo skinuti sa njive.
 
ambulanta,kontrole,terapije.... :udri: :udri: :udri:
ixf9zl.jpg
 
evo sta sam veceras radio
bio sam ugarim strniste ali sa fotonom posto kejs jos nije dovoljno razradjen
evo i slika
2wg9eux.jpg
 
Išao da baliram detelinu pa me uhvatila kiša i završio po kiši mokar kao miš ne znam kako će potovariti bale teške kao Trepča
 
Ova što sam danas radio čoveku nije tako loša čak ima i lišća na njoj pokosio je u Subotu pre početka ove kišurine a juče sam radio drugom e ta je bila grozna.Crna kao ugalj a prašina sa kraja na kraj njive da te udavi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh