Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Druze Milose i ostali forumasi aj sad vi meni objasnite...(kod mene te cisterne korista za crpkanje septickih jama) i a za "osoku" dobro to je djubre od svinja e sad jel to samo mokraca koja ide u bazen-sahtu a balega i slama na gomilu pa se tovari i iznosi a mokraca crpka ili je osoka mixovano djubre :sta:
 
Sredjivao sedista u traktoru!
2llemtt.jpg


k53p82.jpg
 
Fancy :D
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245958940[/time]_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
Druze Milose i ostali forumasi aj sad vi meni objasnite...(kod mene te cisterne korista za crpkanje septickih jama) i a za "osoku" dobro to je djubre od svinja e sad jel to samo mokraca koja ide u bazen-sahtu a balega i slama na gomilu pa se tovari i iznosi a mokraca crpka ili je osoka mixovano djubre :sta:
svinjska osoka se sastoji od mokrace, balega i vode. ja svinjama ne dajem slamu pa se moze izvuci sve cisternom
 
Danas sam orao ledinu po kisi... 5. spora, 2000Okretaja, prednja vuca kao da je i nema a plug nije htio dublje od 20cm u zemlju... Namucili se i 549 i ja, al orat ce se to jos jednom, pa ce se makar napiti vode, posto livada nije dirana zadnjih 10 godina, samo kosena i ugazena dobrano.

Slika, nazalost nema.
 
Ma ono je jos fabricki tapacir bio na sedistima, sav iscepan i otrcan, pa sam uz pomoc supruge(po zanimanju krojacica) napravio nove presvlake! A ujedno sam i zamenio sundjer gde je bio dotrajao tako da je i udobnost neuporedivo bolja nego ranije!
 
North ARMY je napisao(la):
Druze Milose i ostali forumasi aj sad vi meni objasnite...(kod mene te cisterne korista za crpkanje septickih jama) i a za "osoku" dobro to je djubre od svinja e sad jel to samo mokraca koja ide u bazen-sahtu a balega i slama na gomilu pa se tovari i iznosi a mokraca crpka ili je osoka mixovano djubre :sta:

ja imam bazen u koji ide osoka od svinja i krava,a ujedno tu i izbacujem i djubre(slamu sa balegom) i onda iscrpim osoku i posle samo potovarim đubre :D :ppozdrav:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246001904[/time]_________________________________________________
mityoo :D sedište,
 
10 dana nisam mogao da pisem ovde na forumu pa sam malo sredjivao komp uradio format instaliro novi windows xp professional,avg antivirus, nabudzio memoriju kao i sve ostalo sam sredio i sad komp radi kao lud bez seckanja i problema jer moj komp ima 6 godina i samo jednom je bio formatiran i to pre 4 godine tacnije 2005 godine i sada u cetvrtak 25tog juna 2009 sam ga zavrsio format i sad sve radi super i srecan sam sto ponovo mogu pisati na moj omiljeni forum! :ppozdrav:
 
i moj ima toliko godina i radi ko zvrk,formatiram ga,fragmentujem a i sistem mu cesce odradim,ocekujem da mi stigne jedan sistemski cd sto ce mi poslati clan foruma :ppozdrav: a u medjuvremenu sam ga ja malo poslozio i sad je ok :cool:
 
ja nemogu da verujem da je mene komp sluzio 4 godine bez formata i bez ikakvih antivirus programa i stalno sam bio na netu i vec duze vreme me komp zeza usporenost slabo ocitavanje i virusi i to trojan horse i ta sranja pa sam resio da ga konacno formatiram jer vise nisam mogao da izdrzim kolko je bio usporen i slab ali posle ovog tretmana sve radi super :ppozdrav: inace ni hard disk nisam jos menjao ali neznam kolko on moze da izdrzi a on je od 80gb i jos uvek dobro radi samo dokle jel moze da izdrzi 10 godina? :bravo: :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh