Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sređivao balerinu sto mi brat doneo iz fr. Biće i slika kad bude gotovo .
 
Išao da podgrnem kukuruze i vratio se kući, pobegli mi a nisam ih ni oparao. To mi je prvi put u životu. :zli: Onda stavio motike i krenuo u soju.
 
dukej je napisao(la):
Išao da podgrnem kukuruze i vratio se kući, pobegli mi a nisam ih ni oparao. To mi je prvi put u životu. :zli: Onda stavio motike i krenuo u soju.
ja ga nisam ni zagrnuo jer je prerastao samo sam ga ošpartao i prihranio
 
ja danas sam poceo vrsidbu jecma usluzno sutra rezultati prinosa stizu na forum po mojoj proceni je preko 3 t po kj sto sam vrsio danas :D :bravo: :ppozdrav:
 
eto baliranje ceo dan !! pa kod nas jecam jos nije poceo perko(stocni kelj je vec poceo i zavrsen verovatno ja nisam ostavio perko za vrsidbu jer imam 7 dzaka koliko znam!
 
Pošto radim II smenu u firmi od jutros sam se bacio na pripremu razbacivača otkosa.Sad sa završio i mene sunce do posla ne vidi.
 
ja prsko krompir od zlatice i odma dodano foliar Poly feed 9-16-36 + 3 Mg + mikro elementi i još pridveče idem dogrtati po drugi put i da s tim završim ::namigivanje::
 
danas jos malo okopavao 3 jutra kukuruza i juce sam se ispekao na suncu ko cevapa pa me sad sve pece :cool: :zli: ali sutra imamo jos 2 jutra da okopamo i gotovo sve je cisto i nema vise korova u kukuruzu...
a ovo je jedna od najcistijh nasih njiva i samo jednom spartana na kojoj gotovo da NEMA divljeg sirka samo po koja sirokolisna biljka i sve se to suzbije sa motikom i jedno jutro je gotovo za 2 3 sata... a evo i rezultata :ppozdrav:
2vwcped.jpg
 
nije mali on je visine oko 40 50 cm i to ti se cini da je mali jer sam slikao sa zemlje da se vidi sta je ispod kukuruza a na istoj njivi imam kukuruz visine oko 1 metar ili po pupak i tamo je stvarno cist i u odlicnij formi :ppozdrav:
 
zavisi kada si sejao i koji hibrid,ja sam sejao 15 aprila i najveci kukuruz mi je visok oko 1 metra i to pioneer b23 i kws kermess :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh