Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
krunjac je somborac,a prikolica nemam pojma,tamo gde sam nosio kukuruz uzeo prikolicu,ja mislim da je to neka stara zmajevka :sta:
 
Ma motor bi i ja ostavio u siprazju da je moj... nego zenin pa da mi posle predikuje,, :nono: :nono: a i bio sam s'one strane tise,,,,Kiki zna koliko ima do one parcele sto mi je on pokazao sa kruskovim drvetom... A detelina je i kod mene pokosena drugo kosenje! Tast kosio a ja isao da spartam! Danasnji ucinak: 10kj soje i 10kj repe ospartano!
 
dans sam kopao kukuruz 8 sati o to krajnje redove koje su bile pune divljeg sirka :zli: ali sam sve lepo ocistio motikom i iscupao iz korena divlji sirak i sad je sve dobro i izgleda lepo. :D..sutra ako bude lepo vreme nastavljamo jos malo
_________________________________________________Post je spojen: [time]1244393475[/time]_________________________________________________
zavrsio kopanje kukuruza na 2 jutra :ppozdrav: ala sam se namucio :udri: ali sada je sve cisto :cool:
 
Kolega i ja danas obilazili soju,i vidite na kakvu smo naletili-(ne znam cija je ali strasno) : :zli:
strasno.jpg
 
leka druže tu ima najmanje soje ::lose:: ::lose:: ::lose::


bio danas pomoć nećaku zagrtat kukuruz pa naišao obić ječam
ljudi 2 dana sunca i može se vršit.
zrno se neda pregrist :cool: :cool:
 
Isto sam i ja ustanovio danas... Mi smo zavrsili spartanje repe i nastavili kukuruze.... Ima repa koju smo hteli danas ospartati pa je nakraju ostala neospartana jer se vise nemoze uci u nju sa spartacem!
 
danas sam 6 sati kopao americki sirak od divljeg sirka i sa calem i mamom smo opicili 2 jutra za 6 sati a sutra nastavljamo jos malo u kukuruz da pocistimo malo divljaka :D
 
Johny CASE IH je napisao(la):
danas sam 6 sati kopao americki sirak od divljeg sirka i sa calem i mamom smo opicili 2 jutra za 6 sati a sutra nastavljamo jos malo u kukuruz da pocistimo malo divljaka :D
sta radite sa tim sirkom,mislim gde i zasta se koristi,gde ga plasirate?
 
epa to su nase stvari sta radimo i gde plasiramo sirak za zrno,inace to je veoma isplativa kultura i opsirnije pise u njoj u temi plodored :bravo: :ppozdrav:
 
Ide za ishranu ptica, ono kao hrana za papagaje, zebice i slično.
 
pa vidi roberte mi sirak koristimo za ishranu golubova tj to cale koristi i tako prodaje musterijama koji traze am.sirak i godisnje proizvedemo na 6 jutara oko 2 vagona ove kulture i to prodamo i od tog ima lepe ::novac::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh