Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
1200 din. Kj, a ipak sam kosio pa padala je kisa proslu noc pa me bilo strah da idem posto meni onda jako gusi kosacica i pizdim posto nemogu da je pokosim, pa sam ipak isao popodne. Danas prvo bio da skupim 3 KJ deteline po snaznom vetru tako da sam morao da se j...m sa jedne strane, a posle bio da pokosim jos jedno KJ
 
dragansavin je napisao(la):
1200 din. Kj, a ipak sam kosio pa padala je kisa proslu noc pa me bilo strah da idem posto meni onda jako gusi kosacica i pizdim posto nemogu da je pokosim, pa sam ipak isao popodne. Danas prvo bio da skupim 3 KJ deteline po snaznom vetru tako da sam morao da se j...m sa jedne strane, a posle bio da pokosim jos jedno KJ
kod nas 1000din po kj. :zli:
danas smo zavrsili kombajn.
 
evo moji pomagači (najstariji i najmlađi sin) a ja nadgledao
2d9r3mb.jpg
 
bio u porodilištu video mog sinčića i suprugu i doneo mu krevetac i kolica :D :D :D :ppozdrav: :ppozdrav: ::svaka cast:: ::svaka cast::
_________________________________________________Post je spojen: [time]1244830664[/time]_________________________________________________
bio u porodilištu video mog sinčića i suprugu i doneo mu krevetac i kolica :D :D :D :ppozdrav: :ppozdrav: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Auuu pa negde sam ja vec stavljao slike toga... Uslikacu ti kako izgleda ali ove godine neverujem da ce raditi jer je kratka slama pa ce sve biti balirano u zamenu za stajnjak! Ako bude eventualno montirano obavezno cu postaviti slike kako radi!
 
balirao 3 Kj deteline
_________________________________________________Post je spojen: [time]1244893896[/time]_________________________________________________
Milose cestitam od srca, da je ziv i zdrav i da mu je prav. sve naj naj bolje. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Zavrsio baliranje deteline, rezime 90 bala/kj! Sve je spakovano pod krov, tako da moze i kisa da pada!
 
mityoo je napisao(la):
Zavrsio baliranje deteline, rezime 90 bala/kj! Sve je spakovano pod krov, tako da moze i kisa da pada!
pa hvala ti lepo ja tek sutra krećem da balram ,neka kod tebe pada a kod mene neka sija sunce
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh