Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa i mi smo,al se uvek nadju neki vredni,koji bas tad moraju da rade!
 
bili smo da rostiljamo lepo je bilo i sad uvece malo izasli sad se vrnuo!!hehe bilo zesce neznate vi jos kako ja igram pikado!! jel mozda zna neko da igra?
 
Danas sam konacno uspeo da odem na :pecanje:! Poneli smo naravno i kotlic pa je za rucak bio zeciji paprikas.... sve u svemu dobro smo se proveli samo je riba mogla malo bolje da grize! Ali upecali smo dovoljno za veceru!
 
Eh sta se sve pored Tise nece desiti...
Pre par dana u Senti pored silosa kolega golom rukom na suvom upecao tolstolobika od ~1,5m, a ti upecao zeceve :haha: :haha: :haha:
 
Nisam mogao da idem na neki izlet jer mi dete jos malo a nije bes bilo neko extra vreme pa ostali kod kuce ali nije bilo dosadno
 
za 1 maj sam rostiljao a danas sam citao neku knjigu pa otisao kod ujaka da smirglamo prikolicu mozda je sutra i dovrsimo i predjemo sa osnovnom bojom ... :cao:
 
m0f1z.jpg
 
Danas sam bio na vasaru u rumi i mogu reci da je bilo super a bilo je svega i svacega u ponudi ali se malo toga prodalo jer u ovo vreme niko nema para ::novac::
 
Danas sam se oporavljao od svatova. Došo kući malo prije sedam sati a žena mi otvara vrata i pjeva: Dobro jutro moj bekrijo a što si mi uranio... :ppozdrav: ::vino:: :haha:
 
Ruma,kupio sam neku gvozdjuriju da pravim nivelaciju krila prskalice u pokretu i jos po nesto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh