Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28wcntl.jpg

šta reći-posudiš spremač a vrate ti ga uvezanog lancem-otkinuto nazdravo :zli:
 
Taj bi kod mene bio zato upisan u crnu knjigu:" SIVONJA Nedaj mu nista od alatki komplikovanije od vila za djubre!!!!!!!!!" :nono: :nono:
 
evo danas sam bio u novosadskom VAIT-u da isprobam novog case ih jx 95 i imao sam prilike i da ga vozim i stvarno super ide kao automobil ma dobar je to traktor bar za mene evo ga
 
poslepodne oparali 5kj pastrnaka brat i ja, posle praznika na jos 10kj, pa redom, prskanje kukuruya, soje...
 
Ceo dan trckao po racune i kompletirao za predaju u upravu za trezor za ponedeljak, jer i suprugu treba da nosim u bolnicu pa kako je gazdinstvo na njeno ime da predamo da posle nebude kasno!
 
nekako su mi ovi otkosi potanki, ili mi se cini, ali plasim se da ce ishrana slaba biti?
 
Staridjedo kod nas je susa pa prvi otkos kod nas vise lici na onaj julski kad nema kise pa nenaraste kako treba! Prvi otkos kod nas je u proseku oko 20 cm vislja stabljika nego ove godine
 
Da je nisu insekti napali jos bi ona rasla ali zadovoljan sam kolicinom s`obzirom da je ta parcela posejana jesenas. ::namigivanje::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh