Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Popravljao pumpu za gorivo na Audiju 90 coupe quattro 20V :osmeh:

NA čestitam :ppozdrav:
 
Razvezao par bala slame i isprobao balirku! Samo da je ne uhvati hvala ali izgleda da ce biti :D
 
pa nemam para za tako luksuzne masine (citaj promasene investicije :D) :haha: :haha: :haha:

e bas tako,kao sto ti rece -vozim polako da ma vide pi..e ha:ha:ha:ha:ha ha:ha:ha:ha:ha
 
danas mi ujutro popusi i crkne napajanje na kompjuteru koje ima preko 10000radnih sati :udri: :zli: i sad sam zamenio nowo napajanje i sve igra kao nowo :ppozdrav: :D
 
1500din nowo a staro je popusilo i bacilo beli dim posle 3 godine ili 10000sati rada sto je dobro a ceo kompjuter mi 6 godina ima preko 25000sati i 2 puta je bio formatiran a sad cu ga verovatno jos nabudziti i formatirati jer sve radi usporeno a poslednji format je radjen pre 3 godina i jos uvek cepa.... :D i jos radi ko sat
 
Mrzelo me da ložim vatru, pa može i ovako ::suncanje::
26042009.jpg
 
Tooooooooooooooooooooo brate....
Prava stvar za nedelju, a ne zemlja, zemlja i samo zemlja.
 
@ Chugi
To radi i kod nas kad me mrzi da lozim! :D Mi smo danas Tanjirali!... Zaboravio sam da slikam.... :udri: (Mislim pekli zecije batake na tanjiraci) :cao:
 
Pa naravno, nećemo jesti kojekakve instant gluposti kojih su puni supermarketi a pored domaćih proizvoda.
Ko mi kaže da ne voli kobasice, šunke i slaninice ja ga odma pitam dal' je sve u redu sa njim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh