Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Soja 2009

Spremao za soju ,razbacivo vestacko djubrivo ... :ppozdrav:
 
e ljudi moji bogami ste vi zauzeti
neka vam je Sretno! sa sjetvom zita,
barem cemo imati stogod ubrati kada jesen dodje.
Sretno!
 
Bio na vašaru u Rumi.
Ne sećam se da je bilo toliko navučene mehanizacije kao danas.
Bilo je stvarno dobrih traktora, ali i gomila gvožđa za otpad.
I na kraju imao pune cipele umornih nogu, pa smo morali malo da :ppozdrav:.
 
bravo leko dogovor je dogovor ja sam malo tanjirao bastice imam tri za sopstvene potrebe treba nesto da se jede na leto ili se varam:haha: :Dleko :ppozdrav:
 
kombajner a jel nije bolje sa frezom ovom traktorskom preci bastu ? jasam danas ofrezao i kao barut sutra sadnja
 
brate neznam ja sam moje sad pooro pre dve nedelje bilo mokro i posle ko kamen ali polako sa tanjiracom neznam frezu nemam niti sam koristio doduse ima komsa ali nisam naucwen time da radim licno sam video dok je 542 riknuo sa frezom u poteznicama i nije zbog toga ali eto predjem setvospremacem i gotovo sada moram sutra osoku da vadim napunio se bazen!!!ali bas si mi dao ideju uzecu frezu pa da ga teram malo u bastu ako radim slikacu pozz
 
jhona DERU je napisao(la):
stari djedo imam jednu ispravku , zito ce jos malo dase kosi - zanje posejano je u septembru

hvala, hvala na ispravci u pravu si neka ti je srecno,
pozdravljam te
 
pa jasam u ponedeljak zaorao spanac i to ja jos zalivao to mislim taj spanac mokro ubi boze ali posle sam preso jednom sa frezom i danas drugi put znas kakvo je upadas do clanaka slikacu sutra da vidis staje POSO :haha:
 
Danas sam selio košnice na lokaciju za pašu uljane repice, a tamo će ostati i za bagrem. :pcelac::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh