Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posejao prijateljima industrijsku papriku /moju zavrsio juce/ i krenuo setvu suncokreta.
 
danas sam završio sa zatvaranjem brazde tj.grabljenjem i oprskao 2 jutra žita meteorom i folijarnim djubretom zlatno inje ,sledi setvospremiranje 40 jutara , mašine su na gotovs počinje paljba :bravo:
 
Zavrsio spremanje za soju i uzeo slobodno popodne jer nije stiglo seme, pa nista od sutrasnje setve :udri: :udri:
 
Juce sa bio u Rumi na Vasaru sa kumom i drugom gledao lijepe masine i kao sto reko Branko hrpe krsina
Danas popravljao desnu kocnicu na Zetoru i mjenjao krajnicu
 
geza je napisao(la):
zavrsio bacanje vestaka

a joj pa tu se ne vidi kraja, bas je vama lijepo, vidim ima puno posla ali to mora da je uzitak?
zanima me da li je ta zemlja "drzavna" ili tvoje (vase) privatno vlasnistvo?
pozdrav
 
ee djedo nema lepseg posla nego kad si seljak pa radis svoje na svome,ali kad nas ovako J*** to postaje horor od zivota,njihovo sve skuplje a nase sve jeftinije :udri: :udri:
 
danas bio malo u posetu familiji ali nisam gledao F1 ko je pobedio:haha:i eto zakacio setvospremac za sutra i cisternu cu sutra rano da zakacim pa ceo dan osoku da teram u njive
 
Podmazivao prednje točkove na traktoru , i ispostavilo se da je jedan crkao . Pa nađi drugi . Pa posle lakši posao zameni ! :cao:
 
bas nista narocito danas, vise leskario nego radio, samo se jede, jede, i jede.
90 minuta sam poducavao studente matematiku, to sto sam zaradio potrosio sam za kafu i 2 vrece zemlje za saksije. posle sam isao skupljati lisce pozadi kuce i nakupio samo 2 vrece a ostalo cu drugi put. mnogo sam sjedio napolju jer bilo je suncano a ne smem mnogo pricati u kuci jer mi je cerka na vrlo teskom studiju i priprema se za ispite pa moram na prstima da hodam. kako vidite bas nista nisam radio kad bi imao traktor barem bi mu gume isao prati?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh