Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Djedo dodji kod mene nacemo guma za pranje, a nace se i neko :ppozdrav:
 
malo cale iso setvospremacem preko oranja opasno se sprema super je spremamo za detelinu!!a danas isterao 14 cisterni po 3800 litara osoke u livadama!!!
 
koji ti je to setvospremac leko!!!i ja sam danas setvospremacem al nisam usliko preko brazdi znate kako se namesta iz prve uhhh!!setvospremac 220cm pusten mnogo dajc vuce ma extra trecom! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
verovatno da je negura setvospremac preporucljivo je da se rakovica vozi sa tegovima u drljanju tanjiranju setvospremanju i to samo napred!! :ppozdrav:
 
BATONI je napisao(la):
Drug cemu toliki tegovi na Rakovici :sta:
Tako je dosla iz fabrike kada sam je kupio rakovica 76 pa nisam nista hto da skidam,ja iskreno mislim da je ona previse lagana napred pa se clovi i sa tegovima kad bas polako ne pustis kvacilo
 
staridjedo je napisao(la):
hvala, hvala moji dragi zemljaci jednog dana i to ce se mozda dogoditi.

mnogo pozdrava i sa srecom.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1238969564[/time]_________________________________________________
Dragan18 je napisao(la):
djedo odakle si ?

dragane, iz Krajine sinko iz Toronta grada.
koji deo krajine moji su iz like dosli su 1950 i neke sela otocac i doljani
keva iz hercegovine Gacko slivlja
 
Ja sam pod to "neradim nista jer je svetac" uzeo da izmenjam ulja i ocistim filtere na traktorima!
 
Danas nisam nista znacajno radio ali sam obisao pola ove nase jadne drzave
trazili nekakav samohodni siliokombajn nagledali se krsina itd
posle u kafanu :ppozdrav: lijepo prosao dan pa ipak su nlagovjesti ::namigivanje:: ::svaka cast::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh