Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prošle subote su i kod nas poravnati zemljani putevi po ataru.
To je bila prva akcija udruženja poljoprivrednika iz Stare Pazove.
Ustvari, radilo je samo nekih dvadesetak ljudi, ali im svaka čast.
Zemljani putevi su sada super, znači može da se vozi traktor bukvalno kao po asvaltu.
 
Danas kod druga izlijevali plocu na kuci 11 kubika betona posle toga kum slavio 18 rodjendan pa smo :ppozdrav: :veseljak:: dosao sad kuci spao sa baglama :spavam:
 
@ mityoo
Ne zbog pčela, mada će i njima dobro doći. Nego na jednoj manjoj njivi pravim vikendicu pa tako sadim pomalo da bude debela ladovina.
 
auu ja imam 0.5kj njivu na fruskoj gori sad sam se setio tek,pa ni ne planiram vikendicu da mi je stancic u NS-u :cool:

@Novii najdeblja ladovina pod orasom,i leti zima moram rostilj da raspalim da bih se zagrejao :ppozdrav:
 
Bio na sajmu automobila u Bg , našetao sam se i nagledao dobrih automobila i lepih devojaka ! :cao:
 
cabage je napisao(la):
Da nebi pomislili da sam ja prošao bolje i sjedio na traktoru. Buraz se samo smiješio i gledao kako hodam iza polagača. Postavili 13 kilometara folije :sta:
slika034ou9.jpg

moze li mi neko oreci: a sta ce biti ispod toga najlona? mislio sam se na mnogo stvari ali se nisam mogao odgonetnuti sta to moglo biti?

takodjer me zanima: a joj kako je kod vas tako lijepo i ravno, da li je zaista velika ravnica ili ima i brda samo ih ne vidim na slikama?
sretno!
 
izvini nisu mi se otvorile slike samo prva!!lepo 48 a??jel ima i 48 konja ili je samo oznaka pre neko vece kazem komsi 48 torpedo ima 48 konja a on kaze nema sanse to je samo oznaka kao!!!
 
pa naravno upravu si ma komsa lupa nezna covek mislio je zato sto izgleda vrliko da je bar 60 konja ali znao sam da je 48 ok hvala ti koliko ih jos imas:haha:?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh