Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pre podne kultivirao bastu, zatim pripremao za setvu lucerke... :cao:
 
Stampac je banani, u ponedeljak salju deo koji misle da je riknuo, Ako ne bude odgovarao, salju novi stampac. Štamapač je inace marke OKI i ako budu toliko uslužni kao što su rekli preko telefona oko te reklamacije, ima da ih hvalim na sva usta.
Inače je ovde običaj da se oko reklamacije i garancije moraš natezati, ali ovo bi po priči trebalo da prođe glatko.
 
pa nema masti dok nema cvaraka :ppozdrav: :haha: :haha:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1238187497[/time]_________________________________________________
a negde imam 5 cvaraka a negde 4 sve zavisi od teme :sta:
 
ja sam danas bio na akciji ravnanja poljskih puteva ovde u mom selu su se okupili oko 150 200 poljoprivrednika sa traktorima i prikljucnim masinama tanjiracama drljacama setvospremacima...lepo smo poravnali puteve i sad izgledaju kao pista ,,, :ppozdrav: ja sam bio na fotonu i sa setvospremacem 3.2 i vukao sam ga i preko 20km/h...stvarno odlicno radi evo i slika sa danasnje akcije
 
Danas spremali za setvu suncokreta, ostalo da se spremi jos 5,5kj
 
Ja danas krecio vocke,jeo slanine i luka sa drugarima i pili PUNO vina!
 
Posadio 100 sadnica bagrema, koje sam kupio po ceni od 14 dinara. Na četvorica smo sadili i trebalo nam je oko 2.5 sata.
 
Bački Petrovac za primer svima ::svaka cast:: Kod mene u Kaću ima ljudi što rade od 100 do 500kj i imaju super mašine al nema šanse da ravnaju puteve. :nono:
 
slažem se stiv-SVAKA IM ČAST ZA SLOGU .
to se nemože desit kod mene-neće ni pred svojom njivom da poravnaju put a kamoli nešto više :zli: :zli: :zli:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh