Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pre podne posao u firmi ,a popodne setva deteline
 
Okreto tockove na zetoru, spremo za setvu repe! Ako bog da za vikend akcija! ::traktor1::
 
Sadio mentu , bogami bilo je udarnički . Popodne išao da spremam zemlju za lucerku ! :cao:
 
Spremio 13,5kj za kukuruz i na kraju skroz "crko" druk ležaj na Belorusu.
Sutra opravka i završna setva repe.
Možda stignem i da povaljam repu, jer se zadnjih 5-6 dana jako isušila zemlja, pa da pilirano seme pre dođe do vlage.
 
rus napravio mazalicu da se druk lezaj nekad i podmaze,ja bar 4 puta godisnje podmazem druk lezaj a nisam ga menjao nepamtim
 
danger je napisao(la):
rus napravio mazalicu da se druk lezaj nekad i podmaze,ja bar 4 puta godisnje podmazem druk lezaj a nisam ga menjao nepamtim

Hvala, danger.
Sada mi je, nažalost, kasno za to. Ionako mi je ostalo samo 6 kj za pripremu, i to za kukuruz, pa imam vremena za popravku.
 
North ARMY je napisao(la):
ma branko imas ti ursuza i da je 60kj ostalo sta je to za ursuza ::namigivanje:: :D :D

Da, al' je ovaj c355, i za njega to nije problem. Al' da je Šošarin c360, ne znam da li bi to bilo izvodljivo. ::namigivanje::
 
prekjuce krenem da setvospremam a drugar ostavio kljuc u traktoru pa mi ispraznio akumulator.
juce odem, uradim pola, a traktor stane k'o ridja u blato.sve radi...al' samo u sporohodnoj..putov'o sam sat vremena do tvrdog druma dok drugar nije dos'o da me odslepa do majstora..
sve mi nesto usqratz, vec par nedelja.. ::lose::
 
Danas je stiglo 100 sadnica bagrema, sutra akcija, cim dodjem sa posla :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh