Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas prihranjivali pšenicu drugi put i setvospremirali za suncokret.Sad još da padne kiša i ::novac:: do krova.
 
ja danas malo palio svajcarca pa onda ga tero u sumu deda pravi nesto za lozu tu negde pored dvorista u travnjak pa sam pu iseko iz sume gradju i vuko sa traktorom do kuce iance zajebano ej u sumi vlazno opasno jedva izaso jedva !!!i dotero traktor u dvoriste ispred garaze sytra cu da aga stelujem zategnem za rad!!!jel neko cuo za buchler gujer traktor>:haha:??to je taj grejac na sva 4klipa 40 konja kako je taj traktor prost auu brateee
 
ok hocu :D :D :D
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237847300[/time]_________________________________________________
evoo gaaa samo nije moj isti je i moj al enmam ovo napred pa komentarisite
 
Mladji kiraj pomaze ujaku u izdjubravanju stale ,2o prikolica od 5 t.A stariji gleda forum jer je palo malo kise pa sve planove pokvarila.
 
ja danas bio opet po neke sipove prave ovi moji nesto ukrasno za lozu tu u travnjaku a do sad sam orao bastu rajkom do kraja dubina!!!i mokro je dosta ali zavrsih i ocistih malo cizme traktorske od blata dok se postavi rucak da bacim oko malo na forum
 
jesu tovljeni:haha:ja imam 22 kom sa 45din se prodaju jednodnevni moji imaju 3ned. i vec su veliki sacuvaj boze mrzim kada boluju nemogu da stoje na nogama za sada su dobro kakve su cene tamo
 
mista nemam pojma,to su "divlji" odn.za dvoriste a treba da stignu i beli za kavez
nikad nisu imali nikakve bolesti,uvek ih dobro odhranimo i jos bolje :ppozdrav:
 
Napokon skupio sve potrebne papire za registraciju RPG proputovao pola vojvodine!
 
Završio prijavu RPG-a. :D
Obavezno upišite sumu o zakupu, jer su me zbog toga vraćali.
Gužva - strava.
 
branko je napisao(la):
Završio prijavu RPG-a. :D
Obavezno upišite sumu o zakupu, jer su me zbog toga vraćali.
Gužva - strava.
Kod nas nema nikakve sume!?? Kakvu sumu? Onda vi nekoristite isti formular?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh