Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Rale 83 je napisao(la):
... Ja, u međuvremenu, ugostio tasta, nije mi dolazio skoro 2,5 godine (na moju inicijativu) i očistio kotao.

Da, Rale 83, sa suzama u očima sećam se jebade koju mučeni tast može da priredi, vođen instrukcijama slavne tašte i neudate starije kćeri*.

* Neudata starija kćer = svastika, zver neopevana
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ceo dan ležim i režim. Posao stoji li stoji..... :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

od sabajle po napolju,jutros namirivanje,pravljenje kocentrata,setao kerove,zavrsio jos neke poslice i ode dan,sad komp i odmor :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bibliotekar je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
... Ja, u međuvremenu, ugostio tasta, nije mi dolazio skoro 2,5 godine (na moju inicijativu) i očistio kotao.

Da, Rale 83, sa suzama u očima sećam se jebade koju mučeni tast može da priredi, vođen instrukcijama slavne tašte i neudate starije kćeri*.

* Neudata starija kćer = svastika, zver neopevana
Ta idi bogati , slastika mi ko dusa ( al je mladja ) (grudi 8 ::namigivanje:spavam: a staru zver necu ni sa pominjem , mozda ce zena da cita :nono: :nono:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Rale daj sliku od svastike. Osećam da je duša od žene. :haha: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ko nije probao svast,taj nezna sta je slast!

:haha: :haha:

Inace ceo dan sklanjam radionicu!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

torpedo je napisao(la):
Rale daj sliku od svastike. Osećam da je duša od žene. :haha: :ppozdrav:
Nedam , daj ti tvoju svastiku-slastiku , a i odgovarase za pedofiliju :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1299004871[/time]
_________________________________________________
Bitno majstor mi doneo skodicu kuci :cool: :cool: :cool:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Išao do Čačka pa do Vrnjačke Banje pa posle do Ivanjice, između toga završio još neke poslove... Sad :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

pazario sam creinin rasturivac za vestak nesto me zeza bluetooth pa nemogu da prebacim slike cim resim stavljam ih.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio po nove tablice za traktor..... :D sad mogu uzeti metlu i cistiti sneg :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio malo do grada na nekom sudjenju i završio ličnu kartu. Sad malo internet pa na :spavam:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh