Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas počeli prihranjivanje pšenice :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=j97n_AB6S2w[/youtube]
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Malo na poslu,malo u selu,i prodje dan.I upoznao clana Simovic,covek sa dosta znanja o psima,i ovcarstvu.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bio na sudu u NS,kao svedok i tako skoro ceo dan sam proveo sedeci u hodniku... :udri: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bio u tazbinu,pa u teretanu,sad forum pa :spavam: :spavam: :spavam: trba se raditi sutra
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

isjekao i prodao neka drva pa opet kardanka na terenu , jednom zapao do uveta , dotjerali T40 i izvukao me , malo :spavam: pa na folklor i iopet odoh na :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vratio se sa prihranjivanja pšenice zaranio jutros u pola 6 ,jedna briga manje
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Obnovio registraciju gazdinstva, nigde nikog neznam šta se čeka. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bio da prihranjujem psenicu ostalo mi jos malo to ciu ujutru
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Dok se đuveč krčkao na tihoj vatri u električnoj pećnici, u bitoljskom glinenom đuveču, časkom otperjah do Pošte, te uplatih ratu PIO i zdravstvenog osiguranja za prvi kvartal leta Gospodnjeg 2011.
( >>> uvećano za 4,9 % u odnosu na Rešenje za 2010. godinu).

Posle ručka, sve u radosti, oprao sam posuđe.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

I taman sam se spremio da nesto odradim , kupio malo nafte i premiksa svratio po sina u skolu pa po slatkise i dodjem kuci kad iza auta kapljice ulja.
Posto sam sinoc imao goste deder da vidim kome je curelo ulje , ovamo onamo , pogledam ispod svog auta OTISO KARTER :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
pozovem majstora da oslobodi kanal dok stignem , karter aluminijumski :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
Skinemoga , nadjem prevoz , nadjem ko da mi zavari otiso 30 km do majstora i sad ga montira .
Ja umedjuvremenu , ugostio tasta , nije mi dolazio skoro 2,5 godine (na moju inicijativu) i ocistio kotao.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio po burad pa pretakao naftu.Završio registraciju auto prikolice.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Razbacivali Ureeu evo malo i novih sličica :cao:

zohrbn.jpg


2vnm7t1.jpg


2h5urmw.jpg


280kzm9.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@ZRENJANINAC
Tata cuva mehanizaciju , svaka mu cast , odma posle njive , na pranje , kako li ce tek Claas da bude udomljen , hmmmmm..... :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :bravo:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh